خریدار-ضایعات-

خریدار ضایعات

دغدغه بسیاری از افراد با جا به جایی یا تعویض وسایل خود این است که با وسایل فرسوده یا قدیمی خود چه کنند؟ یا به دنبال بهترین خریدار ضایعات در تهران ای هستند تا بتواند این وسایل را از آن ها خریداری کنند. مجموعه تفکیک سبز از برترین شرکت های خریدار ضایعات است که تمامی ضایعات اعم از روغن سوخته، مس، روی، آلومینیوم، کامپیوتر و … را که قابل بازیافت است، با مناسب ترین قیمت و به صورت نقدی در محل خریداری می نماید.

 

ما خریدار همه نوع ضایعاتی هستیم!!

قیمت انواع ضایعات 

تلفن تماس : 09120301130

برای اطلاع از قیمت روز ضایعات همین حالا با ما تماس بگیرید 

تماس با ما

خریدار ضایعات آهن

 

خریدار ضایعات آهن آلات، اسقاط های تخریب ساختمان ها، خودروهای فرسوده، هر گونه ضایعات آهنی خانگی و صنعتی را با بهترین شرایط و مناسب ترین قیمت خریدار است. برای ارتباط با بهترین خریدار ضایعات آهن تهران از طریق شماره های درج شده در ارتباط باشید.

خریدار ضایعات چدن

خریدار ضایعات چدن-

چدن ها دسته ای از آلیاژهای آهنی شامل سیلیسیم و کربن می باشد که دارای عناصری همچون منگنز، کرم و … است. انواع ضایعات چدنی خود را اعم از ظروف چدنی و پرت های کارخانجات و … را می توانید در تفکیک سبز به فروش برسانید. این مجموعه بهترین خریدار ضایعات چدن در ایران است. برای استعلام قیمت ضایعات منگنز و کروم با کارشناسان تفکیک سبز در ارتباط باشید.

خریدار ضایعات منزل

شما می توانید با استفاده از مجموعه تفکیک سبز تمامی ضایعات قابل بازیافت را فروخته و به حفظ محیط زیست نیز کمک نمایید. این مجموعه تمامی ضایعات منزل را که قابل بازیافت است به صورت عمده و با مناسب ترین قیمت خریدار است. 

تفکیک سبز، بهترین مرکز خرید ضایعات در تهران

با ما تماس بگیرید

 خریدار ضایعات اسقاط کامپیوتر

برخی از ضایعات کامپیوترها دارای مقادیری از مس و دیگر مواد ضایعاتی بوده و از این رو تفکیک سبز با خرید کامپیوترهای ضایعاتی و جداسازی مواد با ارزش آن کمک زیادی به حفظ محیط زیست می کنند. اگر می خواهید با خریدار کامپیوتر تفکیک سبز در ارتباط باشید کافی است با شماره ضایعاتی درج شده با این مجموعه ارتباط داشته باشید.

خریدار ضایعات مس

تفکیک سبز از بهترین خریدار ضایعات مس است و تمامی لوازم ساخته شده از مس همانند ظروف و تمامی ابزارهایی که در ساخت آن مس به کار رفته است مانند سیم های مسی، کابل های مسی، قطعات مسی، تمامی لوازم الکترونیکی مسی و … را به صورت عمده و با بالاترین قیمت خرید است.

خریدار ضایعات تیر آهن و میلگرد

تفکیک سبز تمامی ضایعات تیرآهن حاصل از خراب کردن ساختمان، میلگردهای حاصل از خراب کردن ساختمان، ضایعات آهن – نبشی و … را به صورت یکجا و با بالاترین قیمت خریدار است.

خریدار ضایعات سربی

این مجموعه تمامی قطعات ضایعاتی سربی موجود در کارخانه ها، قطعات ماشین آلات را که در ساخت آن سرب به کار رفته، قطعات سربی دستگاه های قدیمی و … را با بهترین شرایط و بالاترین قیمت خریدار می باشد.

خریدار ضایعات روغن سوخته

روغن های سوخته دارای مقادیری از نفت بوده و می توان به راحتی در پالایشگاه ها نفت خام ر از روغن های سوخته جدا کرده و در ساخت مواد اولیه از آن استفاده نمود. تفکیک سبز خریدار روغن های سوخته به صورت عمده و با بالاترین قیمت می باشند.

خریدار ضایعات استیل

استیل به آلیاژی اطلاق می شود که پایه آن از آهن بوده و کمتر از دو درصد کربن می باشد. تفکیک سبز خریدار انواع استیل های بر جای مانده از پرت کارخانجات، ظروف استیل و … با بهترین قیمت و به صورت یکجا می باشد. هر گونه ضایعات استیل اعم از نرده های استیل بر جای مانده ناشی از تخریب ساختمان، حفاظ های استیل، ظروف استیل، راه پله ها و درب استیل، پرت های ناشی از تولیدات استیل و … را با بالاترین قیمت و بهترین شرایط خریداریم.

خریدار لاستیک فرسوده

 

لاستیک های اتومبیل ها دارای برخی مواد ارزشمند بوده که در کارخانجات آن ها را جداسازی کرده و از همین طریق به حفظ محیط زیست کمک خواهد کرد. بالاترین قیمت ضایعات سیم سوخته لاستیک و دیگر اجزای لاستیک خریداریم.

خریدار ضایعات روی

تفکیک سبز، ضایعات روی به دست آمده از پرتی های کارخانه جات، کلیه ظروف ساخته شده از روی و تمامی ضایعات روی را با بالاترین قیمت و بهترین شرایط خریدار می باشد. برای ارتباط با خریدار ضایعات روی از طریق شماره تلفن ضایعاتی درج شده با کارشناسان مرتبط در ارتباط باشید.

خریدار ضایعات آلومینیوم

تفکیک سبز هر گونه ضایعات بر جای مانده ناشی از تخریب اماکن و ساختمان ها، هر نوع ظروف آلومینیوم، درب و پنجره های آلومینیومی، پرت های بر جای مانده از تولیدات و … را با بهترین شرایط و بالاترین قیمت خرید است. برای ارتباط با خریدار ضایعات آلومینیوم از طریق شماره های درج شده با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

خریدار ضایعات مفرغ

ضایعاتی همچون کلیه مفرغ ها، ظروف مفرغی و تمامی ابزار و لوازمی که دارای ذره ای مفرغ است مانند شیر آلات را به صورت یکجا و با بهترین قیمت ضایعات شیرالات برنجی، خریدار است. برای ارتباط با خریدار ضایعات شیرآلات با کارشناسان تفکیک سبز در ارتباط باشید.

خریدار ضایعات پی وی سی

هر گونه ضایعات پی وی سی  ( pvc )، پولیکا،  لوله پلی اتیلن به تناژ بالا را می توانید با بالاترین قیمت در تفکیک سبز به فروش برسانید.

خریدار ضایعات پلاستیک

این مرکز خریدار ضایعات پلاستیک خانگی و کارخانه ها و ساختمان ها را با بهترین شرایط و بالاترین قیمت خریدار می باشد.

خریدار ضایعات برنج

هر گونه قطعات کهنه و قدیمی را که در ساخت آن برنج به کار رفته، لوله و اتصالات برنج، قطعاتی از خودرو که با برنج ساخته شده، انواع ضایعات برنج، پرتی کارخانجات، هر گونه ظروف قدیمی و کهنه برنجی و … را می توانید با بالاترین قیمت در تفکیک سبز به فروش برسانید.

خریدار ضایعات روحی

هر گونه ضایعات روحی با بالاترین قیمت در تفکیک سبز به فروش برسانید. برای استعلام قیمت روز ضایعات روحی با کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشید.

بهترین خریدار ضایعات در محل

تفکیک سبز یکی از بهترین خریداران ضایعات در تهران، خریدار ضایعات آهن در تهران می باشد که با قیمت های منصفانه نسبت به خرید وفروش ضایعات فلزی و غیر فلزی با بهترین قیمت ممکن از مشتریان محترم خود اقدام می نماید. یکی از مزیت های این شرکت این است که بدون آنکه بخواهید به دنبال خریدار باشید با یک تماس خریدار ضایعات تهران به محل شما اعزام می شود و کالای مورد نظر را خریداری می کند.

هزینه خرید ضایعات

ضایعات ها دارای انواع گوناگونی بوده که در حجم های مختلفی موجود است. برای تعیین قیمت خرید ضایعات ابتدا باید نوع ضایعات و میزان آن مشخص شده و سپس مطابق با قیمت روز نرخ ضایعات تعیین شود. جهت اطلاع از هزینه های روز ضایعات و قیمت روز ضایعات آهن و قیمت انواع ضایعات آهن می توانید از طریق شماره های درج شده در سایت با ما تماس گرفته تا کارشناس فروش ما شما را راهنمایی کنند.

 

نحوه تسویه حساب

شما می توانید با خیالی آسوده خرید انواع ضایعات خود را به ما بسپارید چرا که در همان لحظه مبلغ به شما پرداخت می شود و این اطمینان را داشته باشید که بالاترین قیمت را به فروش رسانده اید.

 تفکیک سبز

مرکز خرید ضایعات تهران (تفکیک سبز) به منظور حفظ محیط زیست و تامین مواد اولیه کارخانجات اقدام به خریداری ضایعات بازیافتی نظیر: خرید ضایعات کارتن، خرید ضایعات شیشه،  به بالاترین قیمت و مناسب ترین شرایط کرده است. در صورتی که قصد فروش ضایعات خود را دارید، ما خریدار ضایعات بازیافتی شما می باشیم. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت ضایعات شیشه اتومبیل و دیگر ضایعات با کارشناسان تفکیک سبز در ارتباط باشید.

 

مزیت فروش ضایعات به تفکیک سبز

  • خریدار ضایعات شبانه روزی
  • خرید ضایعات در محل
  • خرید ضایعات شما با بالا ترین قیمت و سریع ترین زمان
  • تسویه نقدی درب منزل
  • خرید ضایعات سیار

تفکیک سبز، بهترین مرکز خرید ضایعات در تهران

با شماره ضایعاتی تهران تماس بگیرید

انتقال انواع ضایعات در تهران شما عزیزان در کوتاه ترین زمان با بهترین قیمت و حرفه ای ترین افراد صورت می گیرد.

قیمت ضایعات آهن به عوامل مختلفی بستگی دارد و بر این اساس قیمت آن هم متغیر است. عواملی همانند مکان و زمان خرید و فروش، نوع آهن قراضه ها، قیمت روز بازار، توافق فروشنده و خریدار ضایعات آهن، تعیین قیمت توسط سایت های اینترنتی، میزان کهنگی و زنگ زدگی ضایعات در برآورد قیمت ضایعات آهن تاثیرگذار است

ما همه نوع ضایعات فلزی را به صورت یکجا و با بهترین قیمت در محل خریداریم، از انواع ضایعات استیل ، ضایعات چدن، ضایعات آلومینیوم، ضایعات مس، ضایعات برنج گرفته تا ضایعات آهن و ضایعات سربی .

برای فروش ضایعاتتان در تهران با مرکز خرید ضایعات تفکیک تماس بگیرید. کارشناسان تفکیک سبز در اسرع وقت در محل شما حاضر میشوند و ضایعات شما را با بهترین قیمت روز و با تسیه حساب نقدی ضایعات شما را خریداری می‌کنند.

تسویه نقدی در محل با بهترین نرخ پیشنهاد به شما، جهت فروش نقدی ضایعات خود با ما تماس بگیرید.

Load More

4.8/5 - (95 امتیاز)

۲۵ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با ما در تماس باشید

تماس با گروه تفکیک سبز

_

آدرس

تهران ، اتوبان آزادگان ، علی آباد قاجار

Call Now Button