جدیدترین مطالب سایت

خرید ضایعات چدن

خرید ضایعات آهن

آیا برای فروش ضایعات خود دنبال یک مرکز معتبر خرید ضایعات می گردید!؟

 

ما خریدار همه نوع ضایعات شما به صورت یکجا و نقدی هستیم!

 

 

همین حالا با ما تماس بگیرید.

09120301130

خریدار ضایعات

شما می توانید با استفاده از شرکت های خرید ضایعات ، تمامی ضایعات قابل بازیافت را فروخته و به حفظ محیط زیست نیز کمک نمایید. تفکیک سبز تمامی ضایعات اعم از روغن سوخته، مس، روی، آلومینیوم، کامپیوتر و … را که قابل بازیافت است به صورت عمده و با مناسب ترین قیمت خرید است.

 

ما خریدار همه نوع ضایعاتی هستیم!!

قیمت انواع ضایعات 

تلفن تماس : 09120301130

برای اطلاع از قیمت روز ضایعات همین حالا با ما تماس بگیرید 

 

فروش انواع ضایعات

 مجموعه تفکیک سبز هرگونه ضایعات شما را به صورت نقدی خریداری می نماید ، ویژگی مهم این مجموعه این است که تمام ضایعات شما را در محل از شما خریداری می نماید. این ویژگی این امکان را به شما می دهد تا در کمترین زمان بدون اینکه ضایعات خود را جابه جا کنید به فروش برسانید. 

 

خریدار ضایعات منزل

شما می توانید با استفاده از مجموعه های خرید ضایعات منزل مثل تفکیک سبز  تمامی ضایعات قابل بازیافت را فروخته و به حفظ محیط زیست نیز کمک نمایید. این مجموعه تمامی ضایعات منزل شما را که قابل بازیافت باشد را به صورت عمده و با مناسب ترین قیمت خریدار است.

 

 

خریدار ضایعات آهن

ضایعات اسقاط آهن آلات بر جای مانده از تخریب ساختمان ها، خودروهای فرسوده، هر گونه نبشی، هر گونه ضایعات خانگی و صنعتی را با بهترین شرایط و مناسب ترین قیمت خریدار است.

تفکیک سبز، بهترین مرکز خرید ضایعات در تهران

با ما تماس بگیرید

 

خریدار ضایعات آلومینیوم

تفکیک سبز هر گونه ضایعات بر جای مانده ناشی از تخریب اماکن و ساختمان ها، هر نوع ظروف آلومینیوم، درب و پنجره های آلومینیومی، پرت های بر جای مانده از تولیدات و … را با بهترین شرایط و بالاترین قیمت خرید است.

 

خریدار ضایعات مس

تفکیک سبز تمامی لوازم ساخته شده از مس همانند ظروف و تمامی ابزارهایی که در ساخت آن مس به کار رفته است مانند سیم های مسی، کابل های مسی، قطعات مسی، تمامی لوازم الکترونیکی مسی و … را به صورت عمده و با بالاترین قیمت خرید است.

برای خواندن مقاله خریدار ضابعات فلزی اینجا را کلیک نمایید.

 

خریدار ضایعات تیر آهن و میلگرد

تفکیک سبز تمامی ضایعات تیرآهن حاصل از خراب کردن ساختمان، میلگردهای حاصل از خراب کردن ساختمان، ضایعات آهن – نبشی و … را به صورت یکجا و با بالاترین قیمت خریدار است.

 

خریدار ضایعات استیل

استیل به آلیاژی اطلاق می شود که پایه آن آهن بوده و داری کمتر از دو درصد کربن می باشد. تفکیک سبز خریدار انواع استیل های بر جای مانده از پرت کارخانجات، ظروف استیل و … با بهترین قیمت و به صورت یکجا می باشد. هر گونه ضایعات استیل اعم از نرده های استیل بر جای مانده ناشی از تخریب ساختمان، حفاظ های استیل، ظروف استیل، راه پله ها و درب استیل، پرت های ناشی از تولیدات استیل و … را با بالاترین قیمت و بهترین شرایط خریداریم.

 

خریدار ضایعات سربی

این مجموعه تمامی قطعات ضایعاتی سربی موجود در کارخانه ها، قطعات ماشین آلات را که در ساخت آن سرب به کار رفته، قطعات سربی دستگاه های قدیمی و … را با بهترین شرایط و بالاترین قیمت خریدار می باشد.

 

 

خریدار ضایعات مفرق

ضایعاتی همچون کلیه مفرغ ها، ظروف مفرقی و به طور کلی تمامی ابزار و لوازمی که دارای حتی ذره ای مفرق است مانند شیر آلات را با به صورت یکجا و با بهترین قیمت خرید است.

 

خریدار ضایعات روی

تفکیک سبز، ضایعات روی به دست آمده از پرتی های کارخانه جات، کلیه ظروف ساخته شده از روی و تمامی ضایعات روی را با بالاترین قیمت و بهترین شرایط خرید می باشد.

 

خریدار ضایعات برنج

هر گونه قطعات کهنه و قدیمی را که در ساخت آن برنج به کار رفته، لوله و اتصالات برنج، قطعاتی از خودرو که با برنج ساخته شده، برنج های پرتی کارخانجات، هر گونه ظروف قدیمی و کهنه برنجی و … را می توانید با بالاترین قیمت در تفکیک سبز به فروش برسانید.

 

خریدار ضایعات روغن سوخته

روغن های سوخته دارای مقادیری از نفت بوده و می توان به راحتی در پالایشگاه ها این نفت خام ر از روغن های سوخته جدا کرده و در ساخت مواد اولیه از آن استفاده نمود. تفکیک سبز خریدار روغن های سوخته به صورت عمده و با بالاترین قیمت می باشند.

 

خریدار ضایعات چدن

چدن ها دسته ای از آلیاژهای آهنی شامل سیلیسیم و کربن می باشد که دارای عناصری همچون منگنز، کرم و … است. انواع ضایعات چدنی خود را اعم از ظروف چدنی و پرت های کارخانجات و … خود را می توانید در تفکیک سبز به فروش برسانید.

 

 

خریدار ضایعات اسقاط کامپیوتر

برخی از ضایعات کامپیوترها دارای مقادیری از مس و دیگر مواد ضایعاتی بوده و از این رو تفکیک سبز با خرید کامپیوترهای ضایعاتی و جداسازی مواد با ارزش آن کمک زیادی به حفظ محیط زیست می کنند.

 

خریدار لاستیک فرسوده

لاستیک های اتومبیل ها دارای برخی مواد ارزشمند بوده که در کارخانجات آن ها را جداسازی کرده و از همین طریق به حفظ محیط زیست کمک خواهد کرد.

 

خریدار ضایعات پلاستیک

این مرکز تمامی قطعات ضایعاتی پلاستیکی موجود در کارخانه ها، ساختمان ها  را با بهترین شرایط و بالاترین قیمت خرید می باشد. جهت کسب اطلاع از نحوه خرید از طریق شماره تلفن های موجود در سایت با ما تماس بگیرید.

 

خریدار ضایعات پی وی سی

 هر گونه ضایعات پی وی سی  ( pvc )، پولیکا،  لوله پلی اتیلن به تناژ بالا را می توانید با بالاترین قیمت در تفکیک سبز به فروش برسانید.

 

بهترین خریدار ضایعات در تهران

تفکیک سبز یکی از بهترین خریداران ضایعات در سطح شهر تهران می باشد که با قیمت های منصفانه نسبت به خرید انواع ضایعات فلزی و غیر فلزی با بهترین قیمت ممکن از مشتریان محترم خود اقدام می نماید.

 

هزینه خرید ضایعات

ضایعات ها دارای انواع گوناگونی بوده که در حجم های مختلفی موجود است. برای تعیین قیمت خرید ضایعات ابتدا باید نوع ضایعات و میزان آن مشخص شده و سپس مطابق با قیمت روز نرخ ضایعات تعیین شود. جهت اطلاع از هزینه های روز ضایعات می توانید از طریق شماره های درج شده در سایت با ما تماس گرفته تا کارشناس فروش ما شما را راهنمایی کنند.

 تفکیک سبز

تفکیک سبز به منظور حفظ محیط زیست و تامین مواد اولیه کارخانجات اقدام به خریداری ضایعات بازیافتی نظیر: خرید ضایعات کارتن، خرید ضایعات شیشه،  به بالاترین قیمت و مناسب ترین شرایط کرده است. در صورتی که قصد فروش ضایعات خود را دارید، ما خریدار ضایعات بازیافتی شما می باشیم.

تفکیک سبز، بهترین مرکز خرید ضایعات در تهران

با ما تماس بگیرید

انتقال انواع ضایعات در تهران شما عزیزان در کوتاه ترین زمان با بهترین قیمت و حرفه ای ترین افراد صورت می گیرد.

قیمت ضایعات آهن به عوامل مختلفی بستگی دارد و بر این اساس قیمت آن هم متغیر است. عواملی همانند مکان و زمان خرید و فروش، نوع آهن قراضه ها، قیمت روز بازار، توافق فروشنده و خریدار ضایعات آهن، تعیین قیمت توسط سایت های اینترنتی، میزان کهنگی و زنگ زدگی ضایعات در برآورد قیمت ضایعات آهن تاثیرگذار است

ما همه نوع ضایعات فلزی را به صورت یکجا و با بهترین قیمت در محل خریداریم، از انواع ضایعات استیل ، ضایعات چدن، ضایعات آلومینیوم، ضایعات مس، ضایعات برنج گرفته تا ضایعات آهن و ضایعات سربی .

برای فروش ضایعاتتان در تهران با مرکز خرید ضایعات تفکیک تماس بگیرید. کارشناسان تفکیک سبز در اسرع وقت در محل شما حاضر میشوند و ضایعات شما را با بهترین قیمت روز و با تسیه حساب نقدی ضایعات شما را خریداری می‌کنند.

تسویه نقدی در محل با بهترین نرخ پیشنهاد به شما، جهت فروش نقدی ضایعات خود با ما تماس بگیرید.

Load More

4.8/5 - (95 امتیاز)

۲۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با ما در تماس باشید

تماس با گروه تفکیک سبز

_

آدرس

تهران ، اتوبان آزادگان ، علی آباد قاجار

Call Now Button