جدیدترین مطالب سایت

آیا برای فروش ضایعات خود دنبال یک مرکز معتبر خرید ضایعات می گردید!؟

 

ما خریدار همه نوع ضایعات شما به صورت یکجا و نقدی هستیم!

 

 

همین حالا با ما تماس بگیرید.

09120301130

خرید ضایعات آهن در تهران

خرید ضایعات آهن به طور معمول از سوی افراد و یا شرکت‌هایی که خریدار ضایعات آهن هستند انجام می‌گیرد در این میان هستند افرادی که به صورت دستی و با تعرفه و انصاف خود و بدون توجه به  قیمت روز ضایعات آهن اقدام به خرید ضایعات فلزی این مواد بازیافتی از افراد می‌کنند و معمولا قیمت‌های آنها متفاوت از یکدیگر است.

مرکز تفکیک سبز بهترین خریدار ضایعات آهن در سراسر مناطق تهران می باشد که با ارسال سریع نیروها و وسایل نقلیه مجهز و پیشرفته و همچنین در نظر گرفتن بالاترین قیمت ضایعات آهن توانسته است بسیاری از ارگان ها و شرکتهاو مراکزی را که با قراضه های آهن به صورت جزئی و کلی سرو کار دارند از شرکت در مزایده فروش ضایعات آهن در تمامی مناطق تهران بی نیاز کند.

شما می توانید هر مقدار آهن قراضه از هر جنس و نوعی که دارید را با برقراری تماس با این مرکز با بالاترین کیفیت و در سریع ترین زمان ممکن بفروشید. آهن آلاتی از جمله مس، آلومینیوم، برنج، فولاد و … شامل مواردی هستند که بوسیله مرکز تفکیک سبز خریداری می شوند. کلیه در و پنجره های قدیمی و دیواره وسایل برقی و کولرهای فرسوده تنها با یک تماس از سوی ما خریداری می شود.

در این میان شرکت‌ها و یا وب‌سایت‌هایی وجود دارند که به صورت خرده و یا عمده اقدام به خرید ضایعات آهن دست دوم و یا فرسوده با حجم‌های کم و یا زیاد از کارخانجات صنعتی، ذوب آهن‌ها یا کارگاه‌های جوش‌کاری می‌کنند. از ویژگی‌های مثبت این مجموعه های معتبر از جمله  تفکیک سبز می‌توان به نرخ تعیین شده بر اساس قیمت لحظه‌ای ضایعات آهن اشاره کرد.

 

قیمت انواع ضایعات آهن 

تمام این ضایعات هم به صورت خورده بار هم به صورت عمده خریداری می شود، قیمت ها با توجه به تغییر روزانه نرخ آهن متفاوت خواهد بود به همین دلیل بهترین روش برای اطلاع از قیمت همین الان به این شماره زنگ بزنید و تمام اطلاعات لازم را بدست آوردی.

تلفن تماس : 09120301130

 • آهن ویژه
 • آهن سوپر ویژه
 • آهن درجه یک
 • آهن درجه دو
 • گالوانیزه نو
 • آهن آلیاژی
 • پرسی بدنه
 • سفاله پوشالی
 • مکانیکی و ته کارگاهی
 • فله ورق روغنی
 • پرسی خودرو
 • آهن سبک
 • فله حلب نو
 • فله حلب کهنه
 • در و پنجره
 • سفاله ناخنی

بهترین خریدار آهن قراضه در تهران

کلیه عملیات قیمت گذاری و بارگیری و انتقال انواع آهن آلات قراضه به تفکیک سبز توسط کادر فنی این مجموعه و به صورت کاملا رایگان انجام می شود. داشتن سالها تجربه در عرصه خرید ضایعات آهن و به طور کلی خرید ضایعات دلیل رضایتمندی مشتریان گرامی می باشد. هدف مجموعه تفکیک سبز فراهم آوردن بهترین شرایط و بالاترین قیمت پیشنهادی برای ضایعات آهن شهروندان عزیز می باشد.

پس از قیمت گذاری و توافق بر سر قیمت ضایعات آهن عوامل این مجموعه برای بارگیری و انتقال آن به محل مورد نظر شما اعزام می شوند و همانجا مبلغ مورد توافق را به شما پرداخت می نمایند. تسویه این مبلغ در مکان شما و به صورت نقدی انجام می شود و همین امر باعث شده است تا بیشتر کارفرمایان تفکیک سبز را به عنوان بهترین خریدار ضایعات آهن در تهران بشناسند.

خریدار ضایعات آهن شرق تهران

مرکز تفکیک سبز بهترین خریدار ضایعات آهن در تمامی نقاط تهران اعم از شرق تا غرب و شمال تا جنوب آن می باشد. گستردگی مناطق تحت پوشش خدمات این مرکز باعث کسب عنوان بهترین خریدار و عامل خرید ضایعات آهن شرق تهران شده است. خرید ضایعات آهن شرق تهران کلیه مناطقی را که در این محدوده قرار دارد شامل می شود و کلیه شرکت ها و ارگان ها و همچنین مشتریانی که به صورت جزئی و کلی آهن الات قراضه دارند می توانند از خدمات این مرکز بهره‌مند شوند.

حتما بخوانید: بهترین خریدار لوازم یدکی اسقاطی

خریدار ضایعات آهن در کرج

خرید ضایعات آهن در کرج نیز همانند دیگر مناطق تهران با سرعت و کیفیت بالایی انجام می شود. تمامی کادر جمع‌آوری آهن آلات می توانند در سریع ترین زمان تناژ بالایی از ضایعات آهن را بارگیری کرده و به محل خرید ضایعات آهن انتقال دهند. خرید ضایعات آهن در کرج یکی از پوشش هایی است که به منظور رفاه حال مشتریان گرامی در این منطقه داده شده است.

مزایده فروش ضایعات آهن چگونه انجام می شود؟

بسیاری از مراکزی که به انبوهی از آهن آلات قراضه سرو کار دارند پس از مدتی از جمع شدن این آهن آلات نیازمند به مزایده فروش ضایعات آهن هستند. مزایده های خرید و فروش اصولا وقت گیر و نیازمند به ثبت نام های قبلی هستند. برای اطلاع از مزایده ها باید به صورت مرتب سایتهای مرتبط را چک کرده و در زمان مقرر و در مکان مقرر در مزایده حضور داشت تا بتوان فروش ضایعات را انجام داد. مرکز تفکیک سبز با پیشنهادها ویژه برای خرید ضایعات آهن نیاز هر شرکت و کارخانه ای را به مزایده فروش ضایعات آهن بر طرف کرده است.

انواع ضایعات آهن

ضایعات آهن ویژه : که شامل ورق های فاقد زنگ زدگی، سرتیر آهن، رینگ های خودرو، تکه های ناودانی می‌شوند.

ضایعات آهن درجه یک: شامل انواع وسایل و لوازم موتوری سنگین، انواع بدنه آبگرمکن، ریل قطار، انواع ورق‌های روغنی و سیاه رنگ دار و … می‌باشند.

ضایعات آهن درجه دو: در فروش و یا خرید ضایعات آهن بایستی با انواع ضایعات آهن آشنایی کامل داشته باشید، از جمله ضایعات آهن درجه دو می‌توان ضایعات آهن در و پنجره، میلگرد کلاف شده، ورق‌های گالوانیزه، فنرهای بانداژ، تنه دوچرخه و موتورسیکلت را نام برد.

ضایعات آهن درجه سه: شامل حلب بهداشتی فله، منبع اگزوز و شیلنگ های فشار قوی سوخته می‌باشد.

از انواع دیگر ضایعات آهن می توان ضایعات آهن روغنی، گالوانیزه و ضایعات آهن آلیاژی را نام برد که هر کدام از این‌ها دارای قیمت‌های متفاوتی بوده و در هنگام خرید ضایعات آهن حتما بایستی به آن توجه کرد.

 در مرکز خرید ضایعات آهن تفکیک سبز شما می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن با مناسب‌ترین قیمت موجود در بازار ضایعات آهنی خود را به فروش رسانده و به نوعی در حفظ محیط زیست نیز نقش موثری بازی کنید.

چگونگی استفاده از آهن قراضه در ایران

بیشترین کسانی که بهره مفیدی از ضایعات آهن در ایران می برند کارخانه های فولاد سازی هستند. همچنین رقم بالایی از واردات آهن را نیز همین کارخانجات دارند. جمع‌آوری آهن آلات قراضه و انتقال آن به چنین صنایعی سبب ارتباطی دو سویه و پر سود هم برای خریدار و هم برای فروشنده می باشد.

وارد کردن آهن قراضه از دیگر کشورها برای راه‌اندازی خط تولید برخی از کالاهای فلزی در بقیه کشورها امری متداول می باشد. خارج کردن ارز و وارد کردن آهن قراضه باعث کند شدن روند تولیدات و سوددهی کمتر می شود. پس با این تفاسیر لزوم بهره گیری از مراکزی که بتوانند این گونه فلزات و آهن آلات را با بهترین کیفیت جمع آوری کرده و در اختیار کارخانجات قرار دهند بیش از پیش احساس می شود.

حتما بخوانید: بهترین خریدار ضایعات ساختمانی

بازیافت آهن قراضه و بازیافت ضایعات آهن

فرآیند بازیافت ضایعات آهن و بازیافت آهن قراضه به شیوه ای است که شامل مراحل اصلی و کلی می شود. برای رساندن این سری از آهن ها به دست کسانی که به آنها نیاز دارند باید یک سری عملیات بر روی آنها انجام شود. آهن ها باید پس از گذراندن این مراحل به صورت بسته بندی و یا فشرده شده منتقل شوند تا جای کمتری بگیرند و هویت آنها در نوع و جنس مشخص شده باشد. در زیر به بررسی این عملیات به صورت تیتر وار می پردازیم:

 • تفکیک آهن آلات از همدیگر و دسته بندی آنها در مناطقی جداگانه
 • جدا سازی آهن آلاتی که از لحاظ کیفی سطح پایینی دارند و شایستگی حمل به سمت کارخانجات را ندارند
 • فشرده سازی و برشکاری فلزات به سبب ایجاد فضای محدود تر
 • بررسی شدن توسط پارامترهایی که کیفیت آنها را مجددا ارزیابی می کند
 • بارگیری و حمل ضایعات آهن برای انتقال به سمت واحد درخواست کننده

حتما بخوانید: بهترین خریدار اسقاطی با بالاترین قیمت 

روش های قیمت گذاری ضایعات آهن توسط مجموعه تفکیک سبز

خریدار ضایعات آهن با بهترین قیمت بر حسب نوع آهن و تناژی که مورد خرید قرار می گیرد تعیین می شود. آهن آلات دارای انواع مختلفی هستند که برخی از آنها قیمت بیشتری نسبت به نمونه های دیگر دارند. نحوه تعیین قیمت ضایعات آهن توسط کارشناس متخصص در قسمت خرید ضایعات آهن در مرکز تفکیک سبز تعیین می شود. برای اطلاع پیرامون قیمت ضایعات آهن می توانید با کارشناس مربوط در این مرکز تماس حاصل فرمایید.

یافتن مرکزی که بتواند بهترین خدمات را پیرامون خرید ضایعات آهن قیمت مناسب و حمل رایگان به کلیه مناطق تهران ارائه دهد یکی از دغدغه های اصلی صاحبان صنایع و کارفرمایان می باشد. در تفکیک سبز ، بزرگترین مرکز خریدار ضایعات آهن در تهران هر گونه آهن آلات قراضه ای در جهت بازگشت به چرخه ی تولید و صنعت دستخوش بازیافت می شود.

سوالات متداول در ارتباط با خریدار ضایعات آهن 

ما سعی در خرید ضایعات آهن شما به بالاترین قیمت بازار خواهیم داشت، تا رضایت شما مشتریان عزیز را جلب نماییم.

بله، شرکت ما نه تنها در زمینه خرید ضایعات آهن بلکه در خرید سایر ضایعات چون ضایعات چدن، آلومینیوم، لاستیک، تیوپ و … نیز فعالیت می‌کند.

بله، تمامی مراحل بارگیری بر عهده شرکت تفکیک سبز بوده و شما فقط فروشنده ضایعات هستید.

Load More

5/5 - (2 امتیاز)

۱۴ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با ما در تماس باشید

تماس با گروه تفکیک سبز

_

آدرس

تهران ، اتوبان آزادگان ، علی آباد قاجار

Call Now Button