جدیدترین مطالب سایت

آیا برای فروش ضایعات خود دنبال یک مرکز معتبر خرید ضایعات می گردید!؟

 

ما خریدار همه نوع ضایعات شما به صورت یکجا و نقدی هستیم!

 

 

همین حالا با ما تماس بگیرید.

09120301130

خرید ضایعات آهن در تهران

مرکز تفکیک سبز بهترین مرجع خرید ضایعات آهن در سراسر مناطق تهران می باشد که با ارسال سریع نیروها و وسایل نقلیه مجهز و پیشرفته و همچنین در نظر گرفتن بالاترین قیمت ضایعات آهن توانسته است بسیاری از ارگان ها و شرکتهاو مراکزی را که با قراضه های آهن به صورت جزئی و کلی سرو کار دارند از شرکت در مزایده فروش ضایعات آهن در تمامی مناطق تهران بی نیاز کند.

خرید ضایعات آهن تهران نیاز به داشتن تجربه لازم پیرامون شناسایی نوع آهن آلات و تعیین قیمت ضایعات مس مخابراتی و دیگر انواع آهن دارد. بهترین خریدار ضایعات آهن در تهران مرکز تفکیک سبز می باشد که کسب این صفت از سوی مشتریان گرامی به دلیل رضایتمندی آنها پیرامون خدمات و قیمت تمام شده خرید ضایعات آهن می باشد.

مرکز تفکیک سبز با در اختیار داشتن تیم حرفه ای و استفاده از ماشین آلات مجهز کلیه آهن های قراضه را در انواع و جنسهای مختلف در قالب خرید ضایعات آهن از سراسر تهران جمع آوری می کند و بالاترین قیمت پیشنهادی را برای آن در نظر می گیرد. انجام سریع کلیه مراحل خرید ضایعات آهن با بالاترین نرخ بازار از جمله انتظاراتی است که کارفرمایان محترم از مرکز تفکیک سبز انتظار دارند .

شما می توانید هر مقدار آهن قراضه از هر جنس و نوعی که دارید را با برقراری تماس با این مرکز با بالاترین کیفیت و در سریع ترین زمان ممکن بفروشید. آهن آلاتی از جمله مس، آلومینیوم، برنج، فولاد و … شامل مواردی هستند که بوسیله مرکز تفکیک سبز خریداری می شوند. کلیه در و پنجره های قدیمی و دیواره وسایل برقی و کولرهای فرسوده تنها با یک تماس از سوی ما خریداری می شود.

خرید ضایعات آهن به طور معمول از سوی افراد و یا شرکت‌هایی که خریدار ضایعات آهن هستند انجام می‌گیرد در این میان هستند افرادی که به صورت دستی و با تعرفه و انصاف خود و بدون توجه به  قیمت روز ضایعات آهن اقدام به خرید این مواد بازیافتی از افراد می‌کنند و معمولا قیمت‌های آنها متفاوت از یکدیگر است.

در این میان شرکت‌ها و یا وب‌سایت‌هایی وجود دارند که به صورت خرده و یا عمده اقدام به خرید ضایعات آهن دست دوم و یا فرسوده با حجم‌های کم و یا زیاد از کارخانجات صنعتی، ذوب آهن‌ها یا کارگاه‌های جوش‌کاری می‌کنند. از ویژگی‌های مثبت این مجموعه های معتبر از جمله  تفکیک سبز می‌توان به نرخ تعیین شده بر اساس قیمت لحظه‌ای ضایعات آهن اشاره کرد.

 

انواع ضایعات آهن

ضایعات آهن ویژه : که شامل ورق های فاقد زنگ زدگی، سرتیر آهن، رینگ های خودرو، تکه های ناودانی می‌شوند.

ضایعات آهن درجه یک: شامل انواع وسایل و لوازم موتوری سنگین، انواع بدنه آبگرمکن، ریل قطار، انواع ورق‌های روغنی و سیاه رنگ دار و … می‌باشند.

ضایعات آهن درجه دو: در فروش و یا خرید ضایعات آهن بایستی با انواع ضایعات آهن آشنایی کامل داشته باشید، از جمله ضایعات آهن درجه دو می‌توان ضایعات آهن درب و پنجره، میلگرد کلاف شده، ورق‌های گالوانیزه، فنرهای بانداژ، تنه دوچرخه و موتورسیکلت را نام برد.

ضایعات آهن درجه سه: شامل حلب بهداشتی فله، منبع اگزوز و شیلنگ های فشار قوی سوخته می‌باشد.

از انواع دیگر ضایعات آهن می توان ضایعات آهن روغنی، گالوانیزه و ضایعات آهن آلیاژی را نام برد که هر کدام از این‌ها دارای قیمت‌های متفاوتی بوده و در هنگام خرید ضایعات آهن حتما بایستی به آن توجه کرد.

 در مرکز خرید ضایعات آهن تفکیک سبز شما می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن با مناسب‌ترین قیمت موجود در بازار ضایعات آهنی خود را به فروش رسانده و به نوعی در حفظ محیط زیست نیز نقش موثری بازی کنید.

 

خرید ضایعات آهن شرق تهران

مرکز تفکیک سبز بهترین خریدار ضایعات آهن در تمامی نقاط تهران اعم از شرق تا غرب و شمال تا جنوب آن می باشد. گستردگی مناطق تحت پوشش خدمات این مرکز باعث کسب عنوان بهترین خریدار و عامل خرید ضایعات آهن شرق تهران شده است. خرید ضایعات آهن شرق تهران کلیه مناطقی را که در این محدوده قرار دارد شامل می شود و کلیه شرکت ها و ارگان ها و همچنین مشتریانی که به صورت جزئی و کلی آهن الات قراضه دارند می توانند از خدمات این مرکز بهره مند شوند.

 

حتما بخوانید: بهترین خریدار لوازم یدکی اسقاطی

خرید ضایعات آهن در کرج

خرید ضایعات آهن در کرج نیز همانند دیگر مناطق تهران با سرعت و کیفیت بالایی انجام می شود. تمامی کادر جمع آوری آهن آلات می توانند در سریع ترین زمان تناژ بالایی از ضایعات آهن را بارگیری کرده و به محل خرید ضایعات آهن انتقال دهند. خرید ضایعات آهن در کرج یکی از پوشش هایی است که به منظور رفاه حال مشتریان گرامی در این منطقه داده شده است.

 

چگونگی استفاده از آهن قراضه در ایران

بیشترین کسانی که بهره مفیدی از ضایعات آهن در ایران می برند کارخانه های فولاد سازی هستند. همچنین رقم بالایی از واردات آهن را نیز همین کارخانجات دارند. جمع آوری آهن آلات قراضه و انتقال آن به چنین صنایعی سبب ارتباطی دو سویه و پر سود هم برای خریدار و هم برای فروشنده می باشد.

وارد کردن آهن قراضه از دیگر کشورها برای راه اندازی خط تولید برخی از کالاهای فلزی در بقیه کشورها امری متداول می باشد. خارج کردن ارز و وارد کردن آهن قراضه باعث کند شدن روند تولیدات و سوددهی کمتر می شود. پس با این تفاسیر لزوم بهره گیری از مراکزی که بتوانند این گونه فلزات و آهن آلات را با بهترین کیفیت جمع آوری کرده و در اختیار کارخانجات قرار دهند بیش از پیش احساس می شود.

 

حتما بخوانید: بهترین خریدار ضایعات ساختمانی

 

بازیافت آهن قراضه و بازیافت ضایعات آهن

فرآیند بازیافت ضایعات آهن و بازیافت آهن قراضه به شیوه ای است که شامل مراحل اصلی و کلی می شود. برای رساندن این سری از آهن ها به دست کسانی که به آنها نیاز دارند باید یک سری عملیات بر روی آنها انجام شود. آهن ها باید پس از گذراندن این مراحل به صورت بسته بندی و یا فشرده شده منتقل شوند تا جای کمتری بگیرند و هویت آنها در نوع و جنس مشخص شده باشد. در زیر به بررسی این عملیات به صورت تیتر وار می پردازیم:

  • تفکیک آهن آلات از همدیگر و دسته بندی آنها در مناطقی جداگانه
  • جدا سازی آهن آلاتی که از لحاظ کیفی سطح پایینی دارند و شایستگی حمل به سمت کارخانجات را ندارند
  • فشرده سازی و برشکاری فلزات به سبب ایجاد فضای محدود تر
  • بررسی شدن توسط پارامترهایی که کیفیت آنها را مجددا ارزیابی می کند
  • بارگیری و حمل ضایعات آهن برای انتقال به سمت واحد درخواست کننده

 

بهترین خریدار آهن قراضه در تهران

کلیه عملیات قیمت گذاری و بارگیری و انتقال انواع آهن آلات قراضه به تفکیک سبز توسط کادر فنی این مجموعه و به صورت کاملا رایگان انجام می شود. داشتن سالها تجربه در عرصه خرید ضایعات آهن و به طور کلی خرید ضایعات دلیل رضایتمندی مشتریان گرامی می باشد. هدف مجموعه تفکیک سبز فراهم آوردن بهترین شرایط و بالاترین قیمت پیشنهادی برای ضایعات آهن شهروندان عزیز می باشد.

پس از قیمت گذاری و توافق بر سر قیمت ضایعات آهن عوامل این مجموعه برای بارگیری و انتقال آن به محل مورد نظر شما اعزام می شوند و همانجا مبلغ مورد توافق را به شما پرداخت می نمایند. تسویه این مبلغ در مکان شما و به صورت نقدی انجام می شود و همین امر باعث شده است تا بیشتر کارفرمایان تفکیک سبز را به عنوان بهترین خریدار ضایعات آهن در تهران بشناسند.

 

خرید ضایعات آهن با بهترین قیمت توسط مجموعه تفکیک سبز

یافتن مرکزی که بتواند بهترین خدمات را پیرامون خرید ضایعات آهن قیمت مناسب و حمل رایگان به کلیه مناطق تهران ارائه دهد یکی از دغدغه های اصلی صاحبان صنایع و کارفرمایان می باشد. در تفکیک سبز ، بزرگترین مرکز خرید ضایعات آهن در تهران هر گونه آهن آلات قراضه ای در جهت بازگشت به چرخه ی تولید و صنعت دستخوش بازیافت می شود.

بازیافت آهن قراضه یکی از پیچیده ترین فرآیندهایی است که در  این زمینه صورت می گیرد. کارخانجاتی که برای تهیه لوازم و محصولات خود نیاز به آهن خام دارند با بکارگیری آهن آلات قراضه ای طی فرآیندهای خاصی جمع آوری می شوند از واردات آهن بی نیاز می شوند.

 

مزایده فروش ضایعات آهن چگونه انجام می شود؟

بسیاری از مراکزی که به انبوهی از آهن آلات قراضه سرو کار دارند پس از مدتی از جمع شدن این آهن آلات نیازمند به مزایده فروش ضایعات آهن هستند. مزایده های خرید و فروش اصولا وقت گیر و نیازمند به ثبت نام های قبلی هستند. برای اطلاع از مزایده ها باید به صورت مرتب سایتهای مرتبط را چک کرده و در زمان مقرر و در مکان مقرر در مزایده حضور داشت تا بتوان فروش ضایعات را انجام داد. مرکز تفکیک سبز با پیشنهادات ویژه برای خرید ضایعات آهن نیاز هر شرکت و کارخانه ای را به مزایده فروش ضایعات آهن بر طرف کرده است.

 

حتما بخوانید: بهترین خریدار اسقاطی با بالاترین قیمت 

 

قیمت ضایعات آهن چگونه تعیین می شود؟

قیمت ضایعات آهن بر حسب نوع آهن و تناژی که مورد خرید قرار می گیرد تعیین می شود. آهن آلات دارای انواع مختلفی هستند که برخی از آنها قیمت بیشتری نسبت به نمونه های دیگر دارند . نحوه تعیین قیمت ضایعات آهن توسط کارشناس متخصص در قسمت خرید ضایعات آهن در مرکز تفکیک سبز تعیین می شود. برای اطلاع پیرامون قیمت ضایعات آهن می توانید با کارشناس مربوطه در این مرکز تماس حاصل فرمایید.

 

 

سوالات متداول در ارتباط با خرید ضایعات آهن 

ما سعی در خرید ضایعات آهن شما به بالاترین قیمت بازار خواهیم داشت، تا رضایت شما مشتریان عزیز را جلب نماییم.

بله، شرکت ما نه تنها در زمینه خرید ضایعات آهن بلکه در خرید سایر ضایعات چون ضایعات چدن، آلومینیوم، لاستیک، تیوپ و … نیز فعالیت می‌کند.

بله، تمامی مراحل بارگیری بر عهده شرکت تفکیک سبز بوده و شما فقط فروشنده ضایعات هستید.

Load More

5/5 - (2 امتیاز)

۱۴ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با ما در تماس باشید

تماس با گروه تفکیک سبز

_

آدرس

تهران ، اتوبان آزادگان ، علی آباد قاجار

Call Now Button