خرید ضایعات سیم و کابل

خرید ضایعات کابل و سیم

آیا نمی دانید با سیم و کابل های خراب شده یا تکه های به جا مانده بعد از فرایند تعمیر چه کنید؟ بهترین راه حل این است که کابل و سیم های غیر قابل استفاده را به مجموعه تفکیک سبز با مناسب ترین قیمت بفروشید تا دوباره بازیافت شوند. مرکز تفکیک سبز، مرکز خرید ضایعات سیم و کابل در تهران است.

مرکز خرید ضایعات کابل و سیم (تفکیک سبز)

برخی از ویژگی های برتر تفکیک سبز به عن.ان بهترین خریدار ضایعات کابل و سیم:

مرکز تفکیک سبز بهترین خریدار سیم و کابل ضایعاتی در سراسر مناطق تهران می باشد که با ارسال سریع نیروها و وسایل نقلیه مجهز و پیشرفته و همچنین در نظر گرفتن بالاترین قیمت توانسته است رضایت مشتریان را به خود جلب کند.

این مرکز کلیه شرکت ها و ارگان ها و همچنین مشتریانی که به صورت جزئی و کلی قصد فروش ضایعات سیم و کابل را دارند، پوشش می دهد.

از ویژگی ‌های مثبت همکاری با مرکز تفکیک سبز، امکان تسویه نقدی در محل می‌باشد. برای اخذ قیمت و تسویه نقدی می توانید با همکاران ما در بخش فروش مرکز خرید ضایعات کابل و سیم تماس بگیرید.

قیمت انواع ضایعات سیم و کابل در تفکیک سبز 

تلفن تماس : 09120301130

انواع ضایعات کابل و سیم

ضایعات سیم و کابل باقی مانده سیم و کابلی هستند که تحت فرایند تولید و دور ریختن به وجود می اید. انواع ضایعات عبارتند از:

1. ضایعات برش‌خورده

در فرایند تولید سیم و کابل بخشی از سیم و کابل که نیازی به آن نیست برش می خورد که به آن ها ضایعات برش خورده می گویند این ضایعات قطعات کوچک با طول نامناسب هستند.

2 . سیم و کابل ‌های خراب یا ناقص

در فرآیند تولید، سیم و کابل ‌هایی که در طی فرآیند تولید خراب شده اند یا ایراد پیدا کردند را به عنوان ضایعات می فروشند این ها همگی ترک خوردند یا تراشه شده، و به تعمیر نیاز دارند.

3 . ضایعات سیم و کابل باقیمانده

در طی استفاده یا نصب سیم و کابل باقی مانده های سیم و کابل ایجاد می شود که شامل قطعات کوچک با طول اضافی هستند . این ضایعات از اتصالات و قطعات خود جدا شده اند.

4 . سیم و کابل ‌های انقضا یافته

کابل و سیم هایی که تاریخ انقضا آن ها رسیده و کیفیت خود را از دست داده اند و دیگر غیر قابل استفاده شدند را به صورت ضایعات به فروش می رسانند.

ضایعاتی که سیم و کابل ایجاد می شود ارزش بازیافتی دارند و می توانند تحت فرانید بازیافت قرار گیرند و مس و آلومینوم را از داخل آن ها استخراج کنند. این مس و آلومینیوم را می توان دوباره در فرایندهای تولید به کار برد.

همچنین مجموعه تفکیک سبز خرید ضایعات مس را هم با ارسال نیروی متخصص در محل انجام می دهد.

ضایعات سیم و کابل مس

کابل هایی که از مس ساخته شده اند انواع مختلفی دارند که شامل موارد زیر می شود:

1. ضایعات کابل بازیافت نشده

ضایعات کابل های مس به دلیل خرابی غیرقابل استفاده بودن دور ریخته می شود. ضایعات کابل های مس می توان به کابل‌ های تلفن، کابل ‌های برقی، کابل ‌های شبکه، و سایر انواع کابل‌های مسی باشند.

ضایعات سیم و کابل

2 . ضایعات برش ‌خورده

برخی از کابل های مسی در حین استفاده و فرایند نصب دچار برش خوردگی می شوند این ضایعات برش های کوچکی هستند که شام قسمت هایی می شوند که دیگر نیاز ندارید.

3 . سیم‌ ها و رساناهای جدا شده

برخی از رساناها و سیم های مسی ممکن است در هنگام تعمیر یا نصب از کابل ها جدا شده باشند. در این صورت جزء ضایعات محسوب می شوند .

4 . ضایعات باقیمانده نصب

در هنگان نصب کابل های مسی قسمت هایی از کابل ها باقی می مانند. این قسمت ها قطعات کوچک با طول های اضافی هستند که به عنوان ضایعات سیم و کابل به فروش می رسند

5. کابل ‌های خراب یا ناقص

اگر کابل مسی خراب شده یا ایراد پیدا کرده یعنی ترک خورده و تراشه یا قطع شده در دسته ضایعات سیم و کابل قرار می گیرد.

بهترین مرکز خرید ضایعات چدنی در تهران

خرید انواع ضایعات چدن اربه صورت نقدی با با بهترین قیمت

جهت مشاوره یا فروش با ما تماس بگیرید

ضایعات سیم سوخته

سیم هایی که به دلیل انفجار و آتش سوزی و تماس با حرارت بالا دچار سوختگی و آسیب شده اند می توان به عنوان ضایعات سیم سوخته محسوب می شوند و البته کار با این ضایعات خیلی خطرناک است. چون خطر انتشار دود و مواد سمی را به همراه دارد پس باید خیلی احتیاط کنید بهترین کار برای مصون ماندن از خطر این ضایعات این است که آن ها را در محیط های بازیافت مناسب و امن سوزانده شوند.

ضایعات کابل روکش دار

ضایعات کابل روکش دار هم بسته به نوع و مورد استفاده با یکدیگر فرق دارند که عبارتند از:

1. ضایعات کابل روکش دار بازیافت نشده

کابل های تلفن برق یا سایر کابل های روکش دار که به دلایل مختلف مثل عدماستفاده یا خرابی و عملکرد نادرست دور ریخته شده اند را می توان به عنوان کابل روکش دار به مرکز ضایعات فروخت

2 . روکش ‌های خارجی جداشده

گاهی اوقات در حین تعمیر کابل های روکش دار در اثر فعل و انفعالات روکش خارجی جدا می شود. و به عنوان ضایعات به شمار می روند. روکش های پلاستیکی ایزولاسیون جاذب ها از این دسته روکش های جدا شده هستند.

3 . قطعات اتصالات و تعمیرات

سرها اتصالات و جک ها هستند که به عنوان ضایعات قطعات اتصالات در مرکز ضایعات قابل خریداری است

4 . کابل ‌های خراب یا ناقص

کابل هایی که دچار ایراد شدند و ترک خورده یا قطع شدن به عنوان ضایعات سیم خراب محسوب می شوند

5 . ضایعات برش‌ خورده

در هنگام نصب یا تعمیر و تغییر کابل های روکش دارد بخشی از آن برش خورده و به عنوان ضایعات برش خورده شناخته می شوند.

ضایعات سیم افشان بازیافت نشده

سیم افشان سیم های برقی هستند که به دلایل مختلفی مانند تراشه شدن، ترک دور ریخته و به عنوان ضایعات شناخته می شود.

روند جداسازی ضایعات سیم و کابل

کابل را در کوره تخریب قرار می دهند و قسمت فلزی رسانا آن را از قسمت پلاستیکی جدا می کنند. هم چنین ضایعات پلاستیک هم استخراج شده و در تولید دوباره سیم و کابل یا در تولید محصولات بازیافتی دیگر از آن استفاده می شود.

قیمت خرید ضایعات سیم

مزایای بازیافت ضایعات سیم و کابل

اصلی ترین مزیت های بازیافت ضایعات سیم و کابل شامل موارد زیر می شود:

  • تولید محصولات جدید با بازیافت ضایعات سیم و کابل
  • صرفه جویی در مصرف انرژی و مواد اولیه
  • کاهش آلودگی محیط زیست

 قیمت ضایعات سیم و کابل

قیمت روز ضایعات سیم و کابل با کمی تغییرات همراه باشد. نرخ بازار به علت تغییرات عرضه و تقاضا و شرایط اقتصادی دستخوش تغییرات بسیاری می شود. برای همین نمی توان قیمت دقیقی را اعلام کرد.

البته نوع کیفیت، میزان بازیافت پذیری، شرایط محیطی از جمله عوامل تاثیرگذار روی قیمت ضایعات سیم و کابل با روکش یا بدون روکش محسوب می شوند.

مجموعه تفکیک سبز منصف ترین خریدار ضایعات سیم و کابل با روکش و بدون روکش در تهران و سراسر کشور است که با قیمت مناسب و به صورت نقدی در کمترین زمان و در محل کلیه سیم و کابل را از شما خریداری می کند.

جهت استعلام قیمت خرید ضایعات سیم و کابل کافی است با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید. همچنین اگر کامیپوتر فرسوده ای دارید و قصد فروش قطعات معیوب آن را دارید می توانید با مرکز تفکیک سبز در ارتباط باشید تا برای خرید قطعات خراب کامپیوتر نیروی مجرب ارسال شود.

بهترین مرکز خرید ضایعات چدنی در تهران

خرید انواع ضایعات چدن به صورت نقدی با با بهترین قیمت

جهت مشاوره یا فروش با ما تماس بگیرید

 

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با ما در تماس باشید

تماس با گروه تفکیک سبز

_

آدرس

تهران ، اتوبان آزادگان ، علی آباد قاجار

Call Now Button