جدیدترین مطالب سایت

آیا برای فروش ضایعات خود دنبال یک مرکز معتبر خرید ضایعات می گردید!؟

 

ما خریدار همه نوع ضایعات شما به صورت یکجا و نقدی هستیم!

 

 

همین حالا با ما تماس بگیرید.

09120301130

بهترین خریدار ضایعات فلزی

 خرید ضایعات فلزی ابتدا به شیوه سنتی و با وسایل حمل و نقل ابتدایی از قبیل گاری یا چرخ دستی و در مواردی حمل توسط افراد مختلفی انجام می گرفت که امروزه آنها را به نام خریدار ضایعات فلزی می شناسیم و تا پیش از این بیشتر خریدار قراضه نامیده می شدند در این زمینه فعالیت داشتند. به تدریج و  با  درک اهمیت بازیافت در چرخه تولید یک کشور و به خصوص تولید ملی خرید ضایعات فلزی نیز از رنگ و رونق دیگری برخوردار شد.

ما در این مطلب سعی کرده ایم تا ضمن آشنایی شما با یکی از بهترین مراکز خرید ضایعات فلزی در تهران همچنین به فراخور مطلب ویژگی های این مرکز و مزیت هایی را که خرید انواع ضایعات در پی دارد برای شما بیان کنیم. بنابراین به شما توصیه می کنیم که اگر قصد دارید تا با طرز کار بهترین مرکز خرید ضایعات فلزی و خدماتی که این مرکز ارائه می دهد بیشتر آشنا شوید حتما تا پایان این مطلب ما را همراهی بفرمایید.

خرید ضایعات فلزی و بازیافت آن‌‎ها از سوی خریدار ضایعات فلزی یکی از ارزشمندترین اقداماتی است که می‌تواند در راستای حفظ محیط زیست و احیای مواد با ارزش در چرخه تولید صنایع دیگر انجام گیرد.

 

 

قیمت انواع ضایعات فلزی

تلفن تماس : 09120301130

برای اطلاع از قیمت روز ضایعات فلزی همین حالا با ما تماس بگیرید 

مزیت های  بهترین مرکز خرید ضایعات فلزی

برای مراجعه به سوابق بهترین مرکز خرید ضایعات مس فقط کافی است در این زمینه حوصله به خرج دهید و با توجه به شناخت مناسبی که از این مرکز کسب می کنید در این زمینه اقدام کنید. همچنین توصیه می کنیم که اگر تازه وارد خرده فروشی یا کسب و کارهای مرتبط در این زمینه شده اید عجله به خرج ندهید و ابتدا با ویژگی های بهترین مرکز خرید ضایعات فلزی بیشتر آشنا شوید.

در ادامه این ویژگی ها را بیشتر برای شما معرفی خواهیم کرد و همچنین مواردی که لازم است تا برای انتخاب بهترین مرکز خرید ضایعات فلزی در نظر داشته باشید را برای شما توضیح خواهیم داد. در این مرکز به عنوان بهترین مرکز خرید ضایعات فلزی می توانید ضمن دسترسی راحت همچنین از خدمات گسترده ای نیز بهره مند شوید. برخی از مهمترین مزیت هایی که این مرکز از آن بهره مند است عبارتند از:

 • دسترسی آسان به بهترین مرکز خرید ضایعات فلزی
 • تجهیزات و ماشین آلات مرتبط
 • لباس کار مناسب و رعایت ایمنی
 • ارائه خدمات بهداشتی در بهترین مرکز خرید ضایعات فلزی
 • مناسب بودن قیمت خرید ضایعات فلزی
 • داشتن انبار مجهز و بزرگ
 • سرعت نقل و انتقال ضایعات در بهترین مرکز خرید ضایعات فلزی
 • بهره مندی از سایت پشتیبانی و مشاوره در این زمینه
 • دارا بودن نیروی آموزش دیده و مجرب در بهترین مرکز خرید ضایعات فلزی

البته غیر از مواردی که به عنوان مزایای بهترین مرکز خرید ضایعات فلزی به آنها اشاره شد موارد متعدد دیگری نیز وجود دارد که می تواند به عنوان مزیت های دیگر این مرکز برشمرده شود. در این بخش از مطلب برای آشنایی بیشتر با بهترین مرکز خرید ضایعات فلزی هر یک از موارد را مورد بررسی بیشتری قرار خواهیم داد. این مجموعه خرید ضایعات داغی با بالاترین قیمت را نیز انجام میدهد.

فروش ضایعات فلزی

خرید ضایعات فلزی کمک بزرگی به بازیافت فلزات و حفظ منابع طبیعی می کند. هر چقدر که میزان بازیافت بیشتر باشد به همان میزان نیز در صنعت آهن و فلزات صرفه جویی می شود. اما چگونه این اتفاق می افتد؟ خریدار ضایعات فلزی و آهن شخص و در اکثر موارد شرکتی است که آهن های باقی مانده و یا اضافات آهن های ساختمانی و یا هرچیز دیگری را خریداری کرده وبازیافت می کند و مجددا از این آهن ها در صنعت استفاده می نماید.

تفکیک سبز در زمینه فروش فلزات قراضه فعالیت دارد کسانی که به دنبال فلزات قراضه هستند می توانند از طریق شماره تلفن های موجود در سایت با ما تماس بگیرند. این مجموعه در زمینه خرید ضایعات کامپیوتر هم فعالیت دارد. 

خرید ضایعات فلزی فرسوده

قطعا امروزه به دلیل کوچک بودن محل زندگی افراد، نگهداری از ضایعات فلزی در خانه نیز به دلایل مختلف تبدیل به معضل بزرگی شده است که از جمله آنها می توان به جاگیر بودن آنها که بخش بزرگی از فضای انباری را اشغال می‌کنند و نیز محل مناسبی برا اختفا، زندگی و تکثیر بسیاری از حشرات و جانوران موذی چون موش بودن آن اشاره کرد، این ضایعات همچنین با اثرگذاری در تولید گازهای گلخانه ای خانواده ها را بر آن داشته است تا در پی دفع و دور کردن آنها از محل زندگی خود برآیند.

یکی از راه‌های خلاصی از شر ضایعات فلزی، فروش آنها به یک مرکز خرید ضایعات فلزی معتبر می‌باشد تا بدین طریق هم در قبال فروش این ضایعات پولی دریافت کرده باشید و هم خیالتاان از بابت تفکیک صحیح و بازیافت اصولی آنها راحت باشد.

 یکی از بزرگترین و منصفانه‌ترین مراکز خرید ضایعات فلزی فرسوده در تهران، شرکت تفکیک سبز است که شما عزیزان با شماره‌گیری شماره تماس‌های موجود در سایت می‌توانید به راحتی با آن‌ها ارتباط برقرار نموده و ضایعات فلزی خود را به فروش برسانید.

 

ویژگی های مهم تفکیک سبز، خریدار ضایعات فلزی در تهران

 • دسترسی آسان 

شما برای به فروش رساندن ضایعات مختلف فلزی خودتان نیازی ندارید تا در جستجوی مراکز خاصی باشید. فقط کافی است در هر نقطه از شهر تهران که هستید با مراجعه به ما ضایعات فلزی خودتان را به فروش برسانید. مرکز خرید ضایعات فلزی تفکیک سبز یکی از بزرگترین مراکز تخصصی و بهترین مرکز خرید ضایعات فلزی به شمار می رود که در هر نقطه از شهر و نواحی اطراف باشید به راحتی می توانید به آن دسترسی پیدا کنید.

بنابراین توصیه می کنیم با خیال راحت ضایعات فلزی خودتان را به بسپارید و با این کار ضمن یاری رساندن به تداوم چرخه تولید در صنایع فلزی مختلف همچنین به درامد زایی در این زمینه نیز برای خودتان بپردازید. جای این مرکز روی نقشه مشخص است فقط کافیست بهترین مرکز خرید ضایعات فلزی را پیدا کنید.

 

 • تجهیزات و ماشین آلات مرتبط

شما در بهترین مرکز خرید ضایعات فلزی تفکیک سیز لزومی ندارد تا خودتان دست به کار مشخصی بزنید. در واقع شما در مقام فروشنده و این مرکز به عنوان خریدار ضایعات فلزی خود را ملزم می داند تا با بهره گیری از ماشین آلات و تجهیزات مرتبط در زمینه حمل و انتقال ضایعات به انبار خدمات مربوطه را به انجام برساند.

در واقع استفاده از ماشین آلات و تکنولوژی روز به منظور جداسازی و تفکیک ضایعات یا قراضه های مختلف فلزات توسط ماشین آلات می تواند به بازتولید مجدد محصولات مختلفی از قبیل انواع لوازم خانگی و صنایع خودروسازی و سایر موارد نیز یاری برساند. همچنین کار دیگری که این تجهیزات در انبارهای مربوطه انجام می دهند سرعت بخشیدن به روند جداسازی فلزات است که در نهایت می تواند از اتلاف وقت شما نیز خودداری کند.

 

 • لباس کار مناسب و رعایت ایمنی

در مرکز خرید ضایعات فلزی تفکیک سبز پرسنل و تیم خدماتی مربوطه مجهز به لباس کار و کلاه ایمنی می باشند. این کار ضمن اعتبار بخشیدن به این مرکز همچنین نکات مراقبتی را در حد استانداردهای محیط و منطبق با اصول ایمنی بین المللی در این مرکز ارتقا بخشیده است. استفاده از دستکش و کفش استاندارد و ایمن نیز از دیگر مواردی است که کارکنان ارائه دهنده خدمات از آنها استفاده می کنند. بنابراین نگران نباشید در این مرکز همه چیز در نهایت امنیت و آرامش انجام می گیرد.

 

 • خدمات بهداشتی 

این روزها به دلیل گسترش و شیوع ویروس کرونا کسب و کارهای متعددی در این زمینه آسیب دیده اند. از همین رو رعایت نکات بهداشتی به یک امر لازم الاجرا تبدیل شده است که در صورت عدم رعایت آن می تواند موارد غیر قابل جبرانی را موجب شود. در این مرکز ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی همچنین خدمات خرید ضایعات فلزی به صورت آنلاین و بدون نیاز در محل انجام می شود.

بهره مندی از کیت کمک های اولیه مجهز و نیز استفاده از سیستم تهویه مناسب از جمله مواردی است که در بهترین مرکز خرید ضایعات فلزی در نظر گرفته شده است. تهویه مناسب زمانی بیشتر نمود پیدا می کند که دریابیم با وجود هوای آلوده در کلان شهرها و لزوم خروج هوای داخل انبارها و محل نگهداری فلزات تهویه مناسب نیز کاملا توجیه پذیر و ضروری به نظر می رسد.

 

 • مناسب بودن قیمت خرید ضایعات فلزی

در مرکز خرید ضایعات فلزی در واقع قیمت خرید ضایعات فلزی مختلف بسیار مناسب بوده و مناسب با تغییرات مختلف ضایعات از مشتریان خریداری می شود. هر چند موارد متعددی از قبیل تغییرات نرخ مواد اولیه و همچنینی نوسانات ارزی تا حدود زیادی در این قیمت می تواند موثر باشد.

اگر شما فروشنده ضایعات هستید که به طور عمده یا حتی در سطح خرده فروشی قصد دارید تا مرکز مناسبی را بدین منظور پیدا کنید حتما به بهترین مرکز خرید ضایعات فلزی مراجعه نمایید.

مطمئن باشید قیمتی که ما به شما پیشنهاد می دهیم بسیار منصفانه بوده و میتواند شما را از این نظر راضی کند. وب سایت این شرکت به عنوان خریدار ضایعات فلزی در یکی از بزرگترین و بهترین مراکز سطح کشور به عنوان مرجع مناسبی به منظور تعیین قیمت ضایعات فلزی مختلف به شمار می رود.

 

 • داشتن انبار مجهز و بزرگ

فضای در نظر گرفته شده به منظور انبار انواع ضایعات فلزی از هر نظر برای این کار مناسب می باشد. در واقع نگهداری و دپوی ضایعات در این انبارها گاه در انبارهای روباز و گاهی نیز در انبارهای سرپوشیده انجام می گیرد.

این کار با توجه به حساسیت هایی که در زمینه فلزات مختلف وجود دارد انجام می گیرد. داشتن این انبارها به یکی از امتیازات ویژه برای بهترین مرکز خرید ضایعات فلزی تبدیل شده است که می تواند قدرت جذب و نگهداری ضایعات و حتی چرخه انتقال آن جهت بازیافت را نیز تسریع کند. این ویژگی همچنین می تواند مراکز خرید ضایعات فلزی در تهران یا شهرهای دیگری را که در این زمینه فعالیت دارند از سایر مراکز مربوطه متمایز سازد.

 

 • سرعت نقل و انتقال ضایعات

 مرکز خرید ضایعات فلزی تفکیک سبز مفتخر است تا خدمات حمل و نقل از محل را نیز با استفاده از ماشین آلات و خودروهای مجهز در اسرع وقت بر عهده دارد. در شرایطی که شما فروشنده ضایعات خودتان هستید و نمی دانید تا از چه طریقی ضایعات خودتان را به انبار این مرکز منتقل کنید فقط کافیست در این زمینه با ما تماس بگیرید تا تیم های حمل و نقل ضایعات در کمترین زمان ممکن در محل مورد نظر شما حضور پیدا کنند.

ما این اطمینان را به شما می دهیم که بدین منظور لازم نیست خودتان را به دردسر بیندازید و نگران این نکته باشید. همه این چیزها را به تیم های خدماتی و حمل و نقل بهترین مرکز خرید ضایعات فلزی بسپارید. شما فقط کافیست با شماره های این مرکز تماس بگیرید یا از طریق وب سایت مربوطه با این مرکز ارتباط برقرار کنید بقیه اش را به این مرکز بسپارید.

 • بهره مندی از سایت پشتیبانی و مشاوره در این زمینه

یکی دیگر از مزیت ها و ویژگی های قابل توجهی که خدمات بهترین مرکز خرید ضایعات فلزی را از سایر مراکز مشابه متمایز می سازد بهره گیری از وب سایت پشتیبانی و خدمات مربوطه می باشد. شما میتوانید در طول شبانه روز با واحد پشتیبانی و خرید این مرکز در تماس باشید.

همچنین خدمات دیگری که از طریق وب سایت این مرکز می توانید به آن دسترسی پیدا کنید قیمت روز ضایعات فلزهای مختلف می باشد. همانطور که اشاره کردیم این اطلاعات می تواند فرصت های مناسبی را برای شما که در زمینه فروش ضایعات خودتان مردد هستید ایجاد کند.

شما می توانید به منظور مشاوره در زمینه فروش انواع ضایعات به این مرکز حتما از راهنمایی های لازم در این زمینه استفاده کنید. همچنین در صورتی که تمایل دارید تا اطلاعات بیشتری را هم در زمینه خدمات این مرکز کسب کنید حتما به وب سایت مرکز خرید ضایعات فلزی تهران مراجعه کنید.

 

 • برخورداری از نیروهای آموزش دیده و مجرب

تیم های خدماتی که در مرکز خرید ضایعات فلزی تفکیک سبز مشغول فعالیت می باشند از هر نظر دوره ها و آموزش های لازم را از نظر حرفه ای و آشنایی با این شغل سپری نموده اند. طبیعی است که آشنایی هر یک از افراد مجرب در این زمینه می تواند به چرخه خرید و انبار کردن و سرعت انتقال این ضایعات از هر نظر کمک کند و شاخص مناسبی بدین منظور برای شرکت های خرید ضایعات برشمرده می شود. وظایف این افراد نیز مشخص شده و در نتیجه این مرکز از نظم خاصی در این زمینه برخوردار می باشد.

 

خرید ضایعات فلزی شرق تهران

تفکیک سبز به عنوان برترین خریدار ضایعات فلزی در تهران دارای چندین سال سابقه ی خرید و فروش انواع ضایعات فلزی را با مناسب ترین قیمت ها داراست  تفکیک سبز بهترین خریدار عمده ضایعات فلزی و همچنین خریدار جزیی ضایعات فلزی در تهران  می باشد و آماده ی خرید و فروش انواع ضایعات فلزی می باشد. تفکیک سبز ، خریدار ضایعات کابینت فلزی ، ضایعات فلزی اتومبیل و هر نوع ضایعات فلزی دیگر می باشد.

اگر که قصد فروش ضایعات فلزیتان را دارید کافیست تا با شماره های درج شده در سایت تفکیک سبز تماس گرفته تا کارشناسان ما ضایعات فلزی شما را با بهترین قیمت از شما خریداری نمایند و پولتان را نقدا دریافت نمایید.

 

تفکیک سبز بهترین خریدار ضایعات فلزی در تهران

با ما تماس بگیرید

 

در مورد ضایعات فلزی چه می دانید ؟

ضایعات به موادی دور ریخته شده و بدون استفاده ای گفته می شود که قابل بازیافت هستند. ضایعات آهن نیز همبن گونه است . به موادد دور ریخته شده و بدون استفاده ی خراب فلزی ضایعات فلزی گفته می شود. در اکثر موارد مثل صنایع ساختمانی، یخچال های قدیمی ، مواد دور ریخته شده و هرچیزی که به درد نمی خورد ، قسمت هایی وجود دارند که قابل بازیافت می باشند. بر عکس زباله ها که هیچ ارزشی ندارند، ضایعات مخصوصا ضایعات فلزی و ضایعات آهن ارزش پولی قابل توجهی دارند.

مزایای بازیافت

بازیافت می تواند اثرات شگفت انگیزی و تاثیر گذاری را در سلامت محیط زیست و حفظ منابع طبیعی داشته باشد. طبق جدیدترین آمارهای ارائه شده ی حفاظت محیط زیست، به جای استفاده کردن از آهن خام، استفاده کردن از بازیافت آهن می تواند باعث صرفه جویی در موارد نام برده شده ی زیر شود.

70درصد صرفه جویی انرژی

90درصد صرفه جویی استفاده از مواد خام

تا80درصد کاهش آلودگی هوا (آلودگی کمتر هوا)

70درصد کاهش آلودگی منابع آب

95درصد صرفه جویی در استفاده از منابع

عمل بازیافت ضایعات آهن امری بسیار حیاتی و مهم برای بهبود اوضاع محیط زیست و حفظ منابع طبیعی می باشد. بیایید با فروش ضایعات فلزی موجود در انباری های خود که هیچ منفعت و سودی برای شما ندارند کمکی به محیط زیست کرده و به این حرکت سبز بپیوندید. شما می توانید ضایعات فلزی موجود در ساختمان ها و کارگاه ها و کارخانه های صنعتی را به مراکز خرید ضایعات فلز بفروشید. تفکیک سبز بزرگترین خریدار ضایعات فلزی تهران آماده ی خریداری ضایعات فلزی با منصفانه ترین نرخ می باشد.

 

کاربردهای صنعتی بازیافت ضایعات فلز

در انبارهای ضایعات آهن ، فلزات در کوره ذوب شده ، بازیافت می شوند و مجددا در صنعت مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از موارد استفاده آن در صنعت ساخت و ساز مانند جاده سازی و پل سازی مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر این بسیاری از ابزارهای فلزی معمول نیز از این فلزات بازیافت شده تولید می شود که این امر سبب می شود قیمت تمام شده ی کالا ارزان تر شود. صندلی‌ها، میزها، نیمکت‌ها و لامپ‌ها  تعدادی از ابزارهایی می باشند که از بازیافت و استفاده ی مجدد از ضایعات آهن و فلزاتت دیگر ساخته و تولید می شوند.

 

کاربردهای هنری بازیافت ضایعات فلز

بسیاری از افراد با استفاده از ضایعات فلزی اثرهای هنری زیبایی را خلق کرده اند مانند مجسمه های فلزی هنری. امروزه هنرمندانی که با استفاده از ضایعات فلزی اثرات زیبایی را خلق می کنند افزایش یافته ور با این کار کمک بزرگ و شایانی را به حفظ محیط زیست می نمایند.

 

فرآیند جمع آوری ضایعات فلزی

ضایعات آهن و ضایعات فلزی هم در محیط های صنعتی و هم در محیط های مسکونی پیدا می شود.

به علاوه بسیاری از وسایل مورد استفاده در منزل و وسایل معمول و روزمره ی زندگی مانند لباس شویی ، ماشین ظرفشویی ، اتومبیل ، میز و صندلی های فلزی زمانی که عمر مفیدشان به پایان می رسد، تبدیل به ضایعات فلزی می شوند.

این وسایل از فلزاتی تشکیل شده اند که  ارزشمند می باشند و قبلیت بازیافت دارند و می توان مجددا از آن ها در صنعت استفاده نمود، پس دور ریختن آن ها کاری بس بیهوده و خطرناک برای محیط زیست می باشد.

ریختن ضایعات فلزی و رها شازی آن ها در طبیعت برای محیط زیست و سلامت انسان ها خطرناک می باشد چرا که بر اثر پوسیدن می توانند باعث آلودگی خاک شوند و زمین ها را آلوده به فلزات خطرناک نمایند.

بهترین کار برای دفع ضایعات فلزی بازیافت آن ها می باشد زیرا مجددا به چرخه ی صنعت برمی گردند.

نحوه ی جمع آوری ضایعات فلزی به دو گونه است . روش اول آن افرادی که ضایعات آهن دارند با مراکز خرید ضایعات آهن تماس گرفته و ضایعات فلزی خود را به صورت کلی و یا جزیی می فروشند.

روش دوم اینگونه است که افرادی اقدام به جمع آوری ضایعات می کنند که قبل از انجام این کار اطلاعیه ای  با عنوان قصد جمع آوری ضایغات فلزی می دهند.

ضایعات پس از این که جمع آوری شدند معمولا دریک محیط باز و بزرگ همانند یک حیاط و یا یک سوله ، انبار می شوند. به این مکان ها یا انبارها ، انبار های ضایعات گفته می شود.

بسیاری از این انبارهای ضایعات قبل از اینکه فرآیند جدا سازی و بازیافت فلزات را انجام دهند به افرادی که به دنبال قطعات خاصی می گردند اجازه می دهند تا قطعه ی فلزی مورد نظر خود را پیدا کرده و خریداری نمایند.

چرا که در بسیاری از مواقع در میان این ضایعات فلزی جمع آوری شده ممکن است قطعات فلزی ای یافت شود که به کار بعضی از صنایع می آید.

البته این عمل در انبارهای ضایعاتی که بسیار بزرگ می باشند انجام نمی شود و کمتر انبار بزرگی این کار را انجام می دهد.

از آن جایی که حجم ضایعات فلزی و آهن در این انبار ها زیاد است، ممکن است بر اثر جستجو حادثه ای رخ دهد. به همین دلیل هنگام ورود به این  انبارها، در ابتدا یک تعهد از شما دریافت می شود و مسئولیت هر حادثه ای را به خود فردی که وارد انبار می شود واگذار می کند.

 

قیمت ضایعات فلزی در تهران

از میان انواع ضایعات، ضایعات فلزی و آهنی معمولا بیشترین قیمت و بیشترین ارزش پولی را دارند. خرید ضایعات فلزی و قیمت گذاری روی آن معمولا از دو طریق مستقیم و یا مذاکره بین خریدار و فروشنده انجام می‌گیرد. قیمت خرید ضایعات فلزی کهنه معمولا بر اساس عملکردشان نیز متغیر است، به عنوان مثال اگر ضایعات شما یک قطعه موتور ماشین است در قیمت آن موثر خواهد بود، ولی در صورتی که ضایعات شما فقط شامل قراضه های آهن باشد معمولا به صورت کیلویی خریداری می شوند.

قیمت خرید ضایعات فلزی 

فروش و خرید ضایعات آهن و بر اساس کیلو می باشد اما فاکتور های زیادی در قیمت گذاری ضایعات فلزی تاثیر گذار خواهد بود. البته نحوه ی فروش ضایعات فلزی در انبارهای ضایعات و انبارهای آهن قراضه متفاوت است.

بدین صورت که انبارهای آهن های قراضه همه چیز را بر اساس وزن خرید و فروش می کنند. دیدگاه انبارهای آهن قراضه به هر قطعه اینگونه است که ، آن قطعه هرچیزی که باشد یک فلز خواهد بود که در نهایت در کوره ذوب خواهد شد و عملکرد آن قطعه تاثیری بر ارزش آن قطعه نخواهد داشت بنابراین ارزش گذاری برای خرید و فروش در انبارهای ضایعات قراضه به این صورت است.

اما در انبارهای ضایعات فلزی این گونه است که ارزش هر قطعه با توجه به عملکرد آن تعیین می شود. یعنی ارگر آن قطعه ی فلزی مربوط به اتومبیل باشد که کارایی خاصی داشته باشد ارزش آن بر اساس عملکردش محاسبه می شود نه وزن آن. بنابرای قیمت ضایعات فلزی به دو عامل کارایی و عملکرد آن و دیگری به تعداد فلزات موجود در آن قطعه بستگی دارد.

اما اگر که در انبارهای ضایعات آهن قطعه ای کارایی خاصی نداشته باشد آن قطعه ی فلزی را به انبار ضایعات آهن قراضه منتقل می کنند تا بر اساس وزنش خرید و فروش شود. در نهایت هزینه ضایعات آهن به عوامل دیگری از جمله موقعیت شهری و  شرکت  و یا فرد خریدار ضایعات آهن تاثیر گذار است. توجه داشته باشید که قیمت قطعه ی فلزی ای که متشکل از چند توع فلز است به دلیل سخت تر بودن جدا سازی آن ارزان از سایر قطعات فلزی با فلز یکسان می باشد.

 

 

تفکیک سبز بهترین خریدار ضایعات فلزی در تهران

با ما تماس بگیرید

 

سوالات متداول در ارتباط با خریدار ضایعات فلزی

پسماند آهنی، مسی آلومینیومی و چدن از ضایعات فلزی هستند که قابلیت استفاده مجدد در تولیدات فلزی جدید را دارند.

قیمت گذاری ضایعات فلزی با توافق و مذاکره میان فروشنده و خریدار انجام می شود، و در برخی مواقع قیمت ضایعات با توجه به عملکرد و کاربردی که دارد متغیر است.

بله،  تمام ضایعات فلزی شما به صورت یکجا و نقدی در محل خریداری می شود.

Load More

5/5 - (2 امتیاز)

۵ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با ما در تماس باشید

تماس با گروه تفکیک سبز

_

آدرس

تهران ، اتوبان آزادگان ، علی آباد قاجار

Call Now Button