جدیدترین مطالب سایت

بهترین خریدار ضایعات فلزی

خرید ضایعات فلزی کمک بزرگی به بازیافت فلزات و حفظ منابع طبیعی آهن  می کند. هر چقدر که میزان بازیافت بیشتر باشد به همان میزان نیز در صنعت آهن و فلزات صرفه جویی می شود. اما چگونه این اتفاق می افتد؟ خریدار ضایعات فلزی و آهن شخص و در اکثر موارد شرکتی است که آهن های باقی مانده و یا اضافات آهن های ساختمانی و یا هرچیز دیگری را خریداری کرده وبازیافت می کند و مجددا از این آهن ها در صنعت استفاده می نماید.

ضایعات فلزی

ضایعات به موادی دور ریخته شده و بدون استفاده ای گفته می شود که قابل بازیافت هستند. ضایعات آهن نیز همبن گونه است . به موادد دور ریخته شده و بدون استفاده ی خراب فلزی ضایعات فلزی گفته می شود. در اکثر موارد مثل صنایع ساختمانی، یخچال های قدیمی ، مواد دور ریخته شده و هرچیزی که به درد نمی خورد ، قسمت هایی وجود دارند که قابل بازیافت می باشند. بر عکس زباله ها که هیچ ارزشی ندارند، ضایعات مخصوصا ضایعات فلزی و ضایعات آهن ارزش پولی قابل توجهی دارند.

 

خریدار ضایعات فلزی تهران

در این جا یک سوال مطرح می شود که چه کسانی ضایعات آهن را خریداری می کنند و نحوه ی انجام بازیافت ضایعات فلزی چگونه است؟ خریدار ضایعات فلزی معمولا شخص و یا شرکتی است که اقدام به خریداری ضایعات فلزی نموده و مراحل بازیافت را انجام می دهند. سپس ضایعات فلزی بازیافت شده مجددا به چرخه ی تولید محصولات فلزی باز می گردد و این گونه در بهره برداری بیش از حد از منابغ طبیعی فلزات و آهن جلوگیری می شود. اگر که ضایعات فلزی و آهنی نظیر لوله، میلگرد و دیگر آهن های قراضه را دارید می توانید با شماره های درج شده در سایت تفکیک سبز تماس گرفته و ضایعات فلزی خود را به بهترین و بالاترین قیمت بفروشید. تفکیک سبز ، ضایعات خریدار ضایعات فلزی و ضایعات آهنی شما به بالاترین قیمت است.در صورتی که قصد خریدار ضایعات فلز در تناژ بالا را ارید می توانید از طریق شماره تلفن های موجود در سایت با ما تماس بگیرید.

تفکیک سبز بهترین خریدار ضایعات فلزی در تهران

با ما تماس بگیرید

 

خرید ضایعات فلزی شرق تهران

تفکیک سبز به عنوان برترین خریدار ضایعات فلزی در تهران دارای چندین سال سابقه ی خرید و فروش انواع ضایعات فلزی را با مناسب ترین قیمت ها داراست . تفکیک سبز بهترین خریدار عمده ضایعات فلزی و همچنین خریدار جزیی ضایعات فلزی در تهران  می باشد و آماده ی خرید و فروش انواع ضایعات فلزی می باشد. تفکیک سبز ، خریدار ضایعات کابینت فلزی ، ضایعات فلزی اتومبیل و هر نوع ضایعات فلزی دیگر می باشد. اگر که قصد فروش ضایعات فلزیتان را دارید کافیست تا با شماره های درج شده در سایت تفکیک سبز تماس گرفته تا کارشناسان ما ضایعات فلزی شما را با بهترین قیمت از شما خریداری نمایند و پولتان را نقدا دریافت نمایید.

فروش فلزات قراضه

تفکیک سبز در زمینه فروش فلزات قراضه فعالیت دارد کسانی که به دنبال فلزات قراضه هستند می توانند از طریق شماره تلفن های موجود در سایت با ما تماس بگیرند. این مجموعه در زمینه خرید ضایعات کامپیوتر هم فعالیت دارد. 

 

مزایای بازیافت

بازیافت می تواند اثرات شگفت انگیزی و تاثیر گذاری را در سلامت محیط زیست و حفظ منابع طبیعی داشته باشد. طبق جدیدترین آمارهای ارائه شده ی حفاظت محیط زیست، به جای استفاده کردن از آهن خام، استفاده کردن از بازیافت آهن می تواند باعث صرفه جویی در موارد نام برده شده ی زیر شود.

70درصد صرفه جویی انرژی

90درصد صرفه جویی استفاده از مواد خام

تا80درصد کاهش آلودگی هوا (آلودگی کمتر هوا)

70درصد کاهش آلودگی منابع آب

95درصد صرفه جویی در استفاده از منابع

عمل بازیافت ضایعات آهن امری بسیار حیاتی و مهم برای بهبود اوضاع محیط زیست و حفظ منابع طبیعی می باشد. بیایید با فروش ضایعات فلزی موجود در انباری های خود که هیچ منفعت و سودی برای شما ندارند کمکی به محیط زیست کرده و به این حرکت سبز بپیوندید. شما می توانید ضایعات فلزی موجود در ساختمان ها و کارگاه ها و کارخانه های صنعتی را به مراکز خرید ضایعات فلز بفروشید. تفکیک سبز بزرگترین خریدار ضایعات فلزی تهران آماده ی خریداری ضایعات فلزی با منصفانه ترین نرخ می باشد.

کاربردهای صنعتی بازیافت ضایعات فلز

در انبارهای ضایعات آهن ، فلزات در کوره ذوب شده ، بازیافت می شوند و مجددا در صنعت مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از موارد استفاده آن در صنعت ساخت و ساز مانند جاده سازی و پل سازی مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر این بسیاری از ابزارهای فلزی معمول نیز از این فلزات بازیافت شده تولید می شود که این امر سبب می شود قیمت تمام شده ی کالا ارزان تر شود. صندلی‌ها، میزها، نیمکت‌ها و لامپ‌ها  تعدادی از ابزارهایی می باشند که از بازیافت و استفاده ی مجدد از ضایعات آهن و فلزاتت دیگر ساخته و تولید می شوند.

 

کاربردهای هنری بازیافت ضایعات فلز

بسیاری از افراد با استفاده از ضایعات فلزی اثرهای هنری زیبایی را خلق کرده اند مانند مجسمه های فلزی هنری. امروزه هنرمندانی که با استفاده از ضایعات فلزی اثرات زیبایی را خلق می کنند افزایش یافته ور با این کار کمک بزرگ و شایانی را به حفظ محیط زیست می نمایند.

فرآیند جمع آوری ضایعات فلزی

ضایعات آهن و ضایعات فلزی هم در محیط های صنعتی و هم در محیط های مسکونی پیدا می شود.

به علاوه بسیاری از وسایل مورد استفاده در منزل و وسایل معمول و روزمره ی زندگی مانند لباس شویی ، ماشین ظرفشویی ، اتومبیل ، میز و صندلی های فلزی زمانی که عمر مفیدشان به پایان می رسد، تبدیل به ضایعات فلزی می شوند.

این وسایل از فلزاتی تشکیل شده اند که  ارزشمند می باشند و قبلیت بازیافت دارند و می توان مجددا از آن ها در صنعت استفاده نمود، پس دور ریختن آن ها کاری بس بیهوده و خطرناک برای محیط زیست می باشد.

ریختن ضایعات فلزی و رها شازی آن ها در طبیعت برای محیط زیست و سلامت انسان ها خطرناک می باشد چرا که بر اثر پوسیدن می توانند باعث آلودگی خاک شوند و زمین ها را آلوده به فلزات خطرناک نمایند.

بهترین کار برای دفع ضایعات فلزی بازیافت آن ها می باشد زیرا مجددا به چرخه ی صنعت برمی گردند.

نحوه ی جمع آوری ضایعات فلزی به دو گونه است . روش اول آن افرادی که ضایعات آهن دارند با مراکز خرید ضایعات آهن تماس گرفته و ضایعات فلزی خود را به صورت کلی و یا جزیی می فروشند.

روش دوم اینگونه است که افرادی اقدام به جمع آوری ضایعات می کنند که قبل از انجام این کار اطلاعیه ای  با عنوان قصد جمع آوری ضایغات فلزی می دهند.

ضایعات پس از این که جمع آوری شدند معمولا دریک محیط باز و بزرگ همانند یک حیاط و یا یک سوله ، انبار می شوند. به این مکان ها یا انبارها ، انبار های ضایعات گفته می شود.

بسیاری از این انبارهای ضایعات قبل از اینکه فرآیند جدا سازی و بازیافت فلزات را انجام دهند به افرادی که به دنبال قطعات خاصی می گردند اجازه می دهند تا قطعه ی فلزی مورد نظر خود را پیدا کرده و خریداری نمایند.

چرا که در بسیاری از مواقع در میان این ضایعات فلزی جمع آوری شده ممکن است قطعات فلزی ای یافت شود که به کار بعضی از صنایع می آید.

البته این عمل در انبارهای ضایعاتی که بسیار بزرگ می باشند انجام نمی شود و کمتر انبار بزرگی این کار را انجام می دهد.

از آن جایی که حجم ضایعات فلزی و آهن در این انبار ها زیاد است، ممکن است بر اثر جستجو حادثه ای رخ دهد. به همین دلیل هنگام ورود به این  انبارها، در ابتدا یک تعهد از شما دریافت می شود و مسئولیت هر حادثه ای را به خود فردی که وارد انبار می شود واگذار می کند.

قیمت خرید ضایعات فلزی 

فروش و خرید ضایعات آهن و بر اساس کیلو می باشد اما فاکتور های زیادی در قیمت گذاری ضایعات فلزی تاثیر گذار خواهد بود. البته نحوه ی فروش ضایعات فلزی در انبارهای ضایعات و انبارهای آهن قراضه متفاوت است. بدین صورت که انبارهای آهن های قراضه همه چیز را بر اساس وزن خرید و فروش می کنند. دیدگاه انبارهای آهن قراضه به هر قطعه اینگونه است که ، آن قطعه هرچیزی که باشد یک فلز خواهد بود که در نهایت در کوره ذوب خواهد شد و عملکرد آن قطعه تاثیری بر ارزش آن قطعه نخواهد داشت بنابراین ارزش گذاری برای خرید و فروش در انبارهای ضایعات قراضه به این صورت است.

اما در انبارهای ضایعات فلزی این گونه است که ارزش هر قطعه با توجه به عملکرد آن تعیین می شود. یعنی ارگر آن قطعه ی فلزی مربوط به اتومبیل باشد که کارایی خاصی داشته باشد ارزش آن بر اساس عملکردش محاسبه می شود نه وزن آن. بنابرای قیمت ضایعات فلزی به دو عامل کارایی و عملکرد آن و دیگری به تعداد فلزات موجود در آن قطعه بستگی دارد. اما اگر که در انبارهای ضایعات آهن قطعه ای کارایی خاصی نداشته باشد آن قطعه ی فلزی را به انبار ضایعات آهن قراضه منتقل می کنند تا بر اساس وزنش خرید و فروش شود. در نهایت هزینه ضایعات آهن به عوامل دیگری از جمله موقعیت شهری و  شرکت  و یا فرد خریدار ضایعات آهن تاثیر گذار است. توجه داشته باشید که قیمت قطعه ی فلزی ای که متشکل از چند توع فلز است به دلیل سخت تر بودن جدا سازی آن ارزان از سایر قطعات فلزی با فلز یکسان می باشد.

تفکیک سبز بهترین خریدار ضایعات فلزی در تهران

با ما تماس بگیرید

با ما در تماس باشید

تماس با گروه تفکیک سبز

_

آدرس

تهران ، اتوبان آزادگان ، علی آباد قاجار

Call Now Button