جدیدترین مطالب سایت

خرید ضایعات چدن

خرید ضایعات آهن

آیا برای فروش ضایعات خود دنبال یک مرکز معتبر خرید ضایعات می گردید!؟

 

ما خریدار همه نوع ضایعات شما به صورت یکجا و نقدی هستیم!

 

 

همین حالا با ما تماس بگیرید.

09120301130

خریدار ضایعات کامپیوتر

تفکیک سبز خریدار ضایعات کامپیوتر شما به بالاترین قیمت می باشد. ضایعات قطعات کامپیوتری تشکیل شده از مواد سمی همچون دی اکسین، کادمیوم، پلی کلروها، کروم، جیده و ایزوتوپ های رادیواکتیو می باشد. بسیاری از قطعات تشکیل دهنده سخت افزار کامپیوتر را می توان به وسیله بازیافت برای استفاده در تولیدات آینده به کار برد. می توان با استفاده دوباره از قلع، آهن، سیلیکون، آلومینیوم و دیگر ضایعات پلاستیک که اکثرا در وسایل الکترونیکی و کامپیوترها وجود دارد، باعث کاهش هزینه های تولید کامپیوترهای جدید می شوند. ضایعات کامپیوتر اکثرا شامل سرب، طلا و مس و دیگر مواد با ارزش بوده گه قابل احیا هستند.

 

یکی از شیوه های بازیافت کامپیوتر، قال کاری با مس و الکترولیز می باشد. در این روش قطعات کامپیوتر مانند بردهای کامپیوتر و دیگر ضایعات حاوی مس و طلا و نقره و پلاتین و پالادیومرا در کوره های قالکاری، همراه با مس ذوب کرده تا قرص مسی یا شمش به دست بیاید. پس از آن قرص مس و شمش را داخل دستگاه الکترولیز تصفیه کرده تا مس به شکل پودر مس در کف الکترولیت نشسته و فلزات گرانبها به صورت لجن آندی در آند بمانند. پس از آن پودر مس را ذوب کرده تا مجدد در فرآیند قالکاری مورد استفاده قرار گیرد و لجن آندی را تیزاب کاری یا اسیدکاری می کنند تا نقره و طلا و پلاتین بازیافت شوند. این شیوه جهت حجم های صنعتی به کار برده می شود و اکثرا در کارخانه های عظیم استفاده می شود.

مراحل بازیافت ضایعات کامپوتر به روش قالکاری با مس و الکترولیز

سوزاندن و تبدیل به خاکستر کردن ضایعات کامپیوتر

پیرولیز

آسیاب کردن مواد همراه با بالمیل

قالکاری با مس

جدا سازی مغناطیسی برای جدا کردن آهن از سایر مواد

الکترولیز شمش یا قرص مس

جمع کردن لجن آندی از دستگاه الکترولیز

تیزاب کاری مواد بر جای مانده برای بازیابی پلاتین و طلا

اسید کاری لجن آندی با اسید نیتریک برای بازیابی پالادیوم و نقره

مرکز خرید ضایعات کامپیوتری و قطعات کامپیوترهای اسقاطی در تهران

با ما تماس بگیرید

چرا کامپیوترهای قدیمی را بفروشیم؟

همان طور که در جریان هستید امروزه هزینه خرید رایانه از ارتقاء دادن آن کم هزینه تر بوده و از این رو افراد ترجیح می دهند به جای ارتقاء کامپیوتر خود، کامپیوتر تازه خریداری کنند.

انواع ضایعات الکترونیکی موجود در کامپیوتر

باتری ها

تجهیزات فناوری اطلاعات

وسایل ارتباط از راه دور

تجهیزات سرگرم کننده

انواع گوناگون پرینترها و لوازم آن از جمله کاتریج ها

تجهیزاتی مانند دیسک های فشرده

مدارهای الکترونیکی پرینترها

 

مراحل اسقاط کامپیوترها

کامپیوترهای اسقاطی یکی از منابع بازیافت فلزات با ارزش به حساب می آید. کامپیوترهای اسقاطی اکثرا در شرکت ها و ادارات دولتی پیدا می شود و چنانچه بتوان حجم زیادی از آن را در دسترس قرار داد، گزینه مناسبی جهت بازیافت فلزات با ارزش همچون تقره و طلا می باشد.


مراحل کلی بازیافت کامپیوترهای اسقاطی به شرح زیر می باشد:

اسقاط کردن رایانه ها و جدا سازی بردها

در نخستین مرحله بازیافت کامپیوترهای اسقاطی، باید کامپیوترها را باز کرده و بخش های مختلف آن مانند مادربرد، رم، سیم ها، پاور، کارت گرافیک و … از یکدیگر جدا و تفکیک می شوند.

 

جدا کردن قطعات حاوی فلزات گرانبها

در دومین مرحله بازیافت کامپیوترهای اسقاطی، باید بردها و قطعاتی که شامل فلزات با ارزش مانند نقره و طلا و دیگر فلزات گروه پلاتین هستند از دیگر بخش ها و قطعات جداسازی نمود. این بردها و قطعات می توانند شامل سی پی یو، برد کارت گرافیک، مادربرد، رم ها و … باشند.

 

جدا کردن قطعات و بخش هایی که دارای فلزات و پلاستیک های گرانبها هستند.

در این مرحله می بایست قطعات و بخش هایی که از فلزات رنگینی همچون آلومنیوم و مس و حتی آهن و استیل هستند را از دیگر قسمت ها جدا نمود. همچنین قسمت ها و قطعات پلاستیکی را جهت بازیافت پلاستیک بایستی از دیگر قسمت ها تفکیک نمود. به طور مثال هیت سینک های واقع در مادربرد از آلومینیوم یا مس تولید شده است و برخی از قطعات کوچک موجود در کامپیوتر ساخته شده از برنج می باشند. علاوه بر آن بدنه کامپیوتر و برخی از لوازم جانبی و قطعات دیگر مانند کیبورد و ماوس از پلاستیک تشکیل شده است.

خریدار ضایعات کامپیوتر

بازیافت فلزات با ارزش از قطعات و بردها

در انتها بایستی بردها و قطعات را با شیوه های رایج مانند قال کاری و تیزاب کاری و اسید کاری بازیافت نمود و فلزات گرانبهایی مانند پلادیوم، نقره و طلا را از آن ها بازیافت کرد. به طور معمول در حجم صنعتی و جهت بازیافت مقدار بالایی از بردهای الکترونیکی از شیوه قالکاری استفاده می گردد و جهت بازیافت فلزات با ارزش از قطعاتی نظیر رم ها و سی پی یو ها و بخش هایی که روکش طلا دارند تیزاب کاری و اسید کاری هستند، استفاده می شود.

خرید قطعات اسقاطی کامپیور

تفکیک سبز در زمینه خریدقطعات اسقاطی کامپیوتر فعالیت می کنند. در صورتی که برای فروش کامپیوتر و ضایعات خود به دنبال مناسب ترین قیمت هستید بهترین گزینه فروش لوازم خود به تفکیک سبز می باشد. این مرکز خریدار ضایعات شما به بالاترین نرخ است. تفکیک سبز با خرید ضایعات خانگی و شرکت ها با خرید ضایعات دور ریختنی و غیر قابل استفاده و بازیافت و تبدیل آن به مواد کاربردی و ارزشمند، کمک بسیاری به محیط زیست می کند.

خریدار ضایعات کامپیوتر

خریدار ضایعات کیس

کیس ها دارای قطعاتی می باشند که از جمله اصلی ترین آن قاب کیس را می توان نام برد. قاب کیس از مواد گوناگونی تشکیل شده اند که این مواد برای بازیافت بسیار تاثیر گذار می باشند. در نتیجه چنانچه کیس های شما دیگر قابل استفاده نمی باشد می توانید آن را به فروش برسانید.

قیمت خرید کامپیوتر اسقاطی

قیمت خرید ضایعات کامپیوتر با توجه به اینکه کامپیوترهای اسقاطی دارای اجزای مختلف و با جنس های گوناگون می باشد متفاوت خواهد بود، در نتیجه نمی توان قیمت ثابتی را پیش از دیدن کامپیوتر و اجزای آن برآورد نمود.جهت کسب اطلاعات در مورد تعرفه ها و قیمت کامپیوترهای اسقاطی خود می توانید از طریق شماره های درج شده در سایت با تفکیک سبز تماس گرفته تا بخش خرید ما شما را راهنمایی کنند.

خریدار ضایعات کامپیوتر

مرکز خرید ضایعات کامپیوتر تفکیک سبز

تفکیک سبز با خرید ضایعات خانگی و شرکت ها با خرید ضایعات دور ریختنی و غیر قابل استفاده و بازیافت و تبدیل آن به مواد کاربردی و ارزشمند، کمک بسیاری به محیط زیست می کند. در صورتی که برای فروش کامپیوتر و ضایعات خود به دنبال مناسب ترین قیمت هستید بهترین گزینه فروش لوازم خود به تفکیک سبز می باشد. این مرکز خریدار ضایعات شما به بالاترین نرخ است.

مرکز خرید ضایعات کامپیوتری و قطعات کامپیوترهای اسقاطی در تهران

با ما تماس بگیرید

5/5 - (3 امتیاز)

۵ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با ما در تماس باشید

تماس با گروه تفکیک سبز

_

آدرس

تهران ، اتوبان آزادگان ، علی آباد قاجار

Call Now Button